صفحه اصلی / سرخط خبرها / لاریجانی: سیستم اداری نظام جمهوری اسلامی نیازمند حمایت از مدیران است

در مراسم دو انتصاب جدید در مجلس

لاریجانی: سیستم اداری نظام جمهوری اسلامی نیازمند حمایت از مدیران است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط کشور اقتضا می کند بودجه کشور را در حوزه های مصرف آب، برق و سایر حوزه ها کاهش داده و از روش های نوین برای افزایش سرعت کار و کاهش هزینه ها استفاده کنیم که در این مسیر مدیران باید کمک کنند.

علی لاریجانی

به گزارش کسب و کار نیوز، مهندس علی افراشته پیش از این معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی در ادوار هشتم و نهم و دهم تاکنون بود که از این به بعد در سمت مشاور رئیس مجلس فعالیت خود را ادامه می دهد.

مسئولیت کمیته فرهنگی جهاد در استان بوشهر از تاسیس جهاد توسط حضرت امام (ره) تا سال ۶۱، مسئول امور تربیتی در استان بوشهر از سال ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۹، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های بوشهر و هرمزگان از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۶ ، مدیرعامل مرکز آموزش صداوسیما و مشاور اجرایی معاون اداری مالی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۸۳، عضو هیات مدیره روزنامه جام جم از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴ ، استاندار بوشهر از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷، رئیس سازمان اداری مجلس شورای اسلامی از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۸، معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی از سال ۱۳۸۸ تاکنون بخشی از سوابق اجرایی دکتر علی افراشته است.

همچنین بخشی از سوابق کاری غلامرضا نوری قزلجه که با حکم رئیس مجلس در معاونت اجرایی رئیس مجلس مشغول به کار خواهد شد، نیز به شرح زیر است:

۱- جانشین معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی

۲- معاون ارتباطات و پیگیری حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی

۳- مشاور و قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی

۴- عضو مؤسس و هیأت مدیره بنیاد ملی توسعه ایران

۵- عضو مؤسس انجمن نجات دریاچه ارومیه

۶- نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی و ریاست و نایب رئیسی و عضویت در هیأت رئیسه

۷- تصدی پست های کارشناسی و مدیریتی در جهاد کشاورزی، نظام مهندسی و جهاد سازندگی.

 متن حکم علی افراشته به شرح زیر است:

نظر به استعفای جنابعالی از مسئولیت معاونت اجرایی مجلس شورای اسلامی ضمن موافقت، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب منصوب می شوید تا در چارچوب امور محوله اقدام نمایید.

لازم می دانم، در پایان دوران مسئولیت اجرایی، از تلاش ها، زحمات و خدمات ارزشمندتان در پیگیری امور و حسن انجام وظایف تقدیر و تشکر نموده، توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال مسألت می نمایم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

همچنین متن حکم غلامرضا نوری قزلجه نیز به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای مهندس غلامرضا نوری قزلجه

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در مشاغل اجرایی، به موجب این ابلاغ به سمت معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی منصوب می شوید. با توجه به شأن و جایگاه والای مجلس شورای اسلامی انتظار می رود با تلاش مضاعف در انجام امور محوله و به کارگیری نیروهای کاردان و متعهد، کارآمدی این معاونت را افزایش دهید.

همچنین با ساماندهی مناسب منابع و امکانات همراه با برنامه ریزی اصولی و هدفمند در ایفای وظایفی که به عهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.

امید است با اتکال به ایزد متعال و با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در تحقق اهداف نظام اسلامی و خدمت به نمایندگان ملت شریف ایران موفق باشید.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

اعلام جزئیات شیوه جدید ثبت‌نام خودرو در گروه سایپا

به گزارش کسب و کار نیوز ، عباس قاسمی درباره این طرح فروش که با ابلاغ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *