صفحه اصلی / استان ها / خوزستان / ۶ مصدوم در آتش سوزی پتروشیمی آبادان گزارش شده است

۶ مصدوم در آتش سوزی پتروشیمی آبادان گزارش شده است

حریق واحد 600 مجتمع پتروشیمی آبادان تاکنون 6 مصدوم به جا گذاشته و حال یک نفر وخیم گزارش شده است.

آتش سوزی در پتروشیمی آبادان

‌به گزارش کسب و کار نیوز، با اشاره به آتش سوزی بامداد امروز (۷ تیرماه) در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان اظهار کرد: این حادثه ۶ مصدوم داشته که چهار نفر از این مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند. دو مصدوم دیگر به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز منتقل شده‌اند.

وی افزود: بنا بر اعلام مرکز اورژانس حال یکی از مصدومین منتقل شده به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز به دلیل شدت جراحت و سوختگی وخیم است.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به انتشار خبری در خصوص مفقود شدن یک نفر در حادثه آتش سوزی پتروشیمی آبادان ادامه داد: فردی که در ابتدای وقوع این حادثه مفقود اعلام شده بود، خوشبختانه پیدا شده و حال وی مساعد است.

حاجی زاده عنوان کرد: تیم‌های اطفای حریق همچنان در منطقه حضور دارند و در صورتی که آتش مجددا شعله ور نشود، تا ساعاتی دیگر آتش در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان به صورت کامل خاموش خواهد شد.

‌عملیات اطفا در حال انجام است

فرماندار آبادان نیز گفت: آتش سوزی واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان در حال اطفا است.

عزیز الله شهبازی در گفت و گو با ایسنا – با اشاره به آتش سوزی واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان اظهار کرد: با مدیریت صحنه‌ای که بلافاصله پس از آتش سوزی رخ داد، خوشبختانه آتش سوزی در حال مهار است.

وی افزود: اکیپ‌های اطفای حریق در منطقه در حال مهار آتش در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان هستند. هماهنگی‌هایی نیز صورت گرفته تا در صورت نیاز از شهرستان های اطراف نیز نیروهای اطفای حریق کمکی وارد منطقه شوند.

شهبازی در خصوص مصدومین حادثه تا زمان مصاحبه با ایسنا عنوان کرد: تاکنون ۳ مصدوم به صورت سرپایی درمان و برای معاینه کامل به بیمارستان منتقل شده‌اند اما ممکن است تعداد مصدومین بیشتر باشد.

وی ادامه داد: اکیپ‌های اطفای حریق در منطقه در حال تلاش هستند تا آتش سوزی در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان هرچه سریعتر مهار شود.

‌انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

معرفی جنبش از ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *