صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / برنامه روز پانزدهم جام جهانی/پایان مرحله گروهی با مشخص شدن ۱۶ تیم برتر

برنامه روز پانزدهم جام جهانی/پایان مرحله گروهی با مشخص شدن ۱۶ تیم برتر

مرحله گروهی جام جهانی روسیه امروز پنج‌شنبه با برگزاری ۴ مسابقه به پایان خواهد رسید.

دیدار تیم های فوتبال بلژیک و تونس

به گزارش کسب و کار نیوز، با برگزاری ۴ مسابقه پرونده مرحله گروهی جام جهانی بسته خواهد شد و چهره ۱۶ تیم برتر این دوره از رقابت‌ها مشخص می‌شود.

ساعت ۱۸:۳۰

ژاپن – لهستان، ورزشگاه وولگوگراد

سنگال – کلمبیا، ورزشگاه سامارا

تنها لهستان امیدهایش را برای صعود از جام جهانی از دست داده است و سه تیم ژاپن ۴ امتیازی، سنگال ۴ امتیازی و کلمبیا ۳ امتیازی برای صعود از این گروه تلاش خواهند کرد. شاید کار سامورایی‌ها در روز پایانی راحت‌تر باشد. اظهارات لواندوفسکی مبنی بر این که هم‌تیمی‌های او کیفیت لازم را ندارند، باعث ایجاد دو دستگی در تیم لهستان شده است.

در دیگر دیدار که اهمیت بسیار زیادی دارد، کلمبیا باید برابر سنگالی به میدان برود که در بازی قبل چندان مطمئن ظاهر نشد. با این حال نمایش درخشان یاران فالکائو کلمبیا را امیدوار کرده که در پایان این بازی جشن صعود بگیرد.

ساعت ۲۲:۳۰
بلژیک – انگلیس، ورزشگاه کالینینگراد

پاناما – تونس، ورزشگاه سارانسک

یکی از زیباترین بازی‌های مرحله گروهی را می‌توان بازی بلژیک و انگلیس دانست. بیش‌تر بازیکنان  بلژیک در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کنند و در این بازی می‌توانند با گروهی از هم‌تیمی‌های‌شان روبه‌رو شوند. هیچ کدام از دو تیم نمی‌خواهند صدر جدول را از دست بدهند و باید انتظار یک بازی زیبا و نزدیک را از هر دو تیم داشت.

در دیگر دیدار دو تیم حذلف شده پاناما و تونس شاید کم‌اهمیت‌ترین بازی این مرحله را به نمایش بگذارند. هر دو تیم برای حفظ آبرو به دنبال کسب امتیاز هستند تا جام جهانی را با امتیاز ترک کنند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

آندره هررا

قهرمانی با چنین شرایطی بسیار ناراحت کننده است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, آندره هررا بعد از جدایی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *