صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / امکان فروش غذای ذخیره‌شده دانشجویان دانشگاه تهران فراهم شد
امکان فروش غذای ذخیره‌شده دانشجویان دانشگاه تهران فراهم شد

در گفت‌وگو با ایسنا اعلام شد

امکان فروش غذای ذخیره‌شده دانشجویان دانشگاه تهران فراهم شد

معاون دانشجویی دانشگاه تهران از راه‌اندازی نرم‌افزار فروش غذای ذخیره شده دانشجویان بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این نرم‌افزار دانشجویان می‌توانند در صورت لزوم غذای ذخیره‌شده خود را به فروش برسانند و از هدررفت آن جلوگیری کنند.

تغذیه

دکتر حسین به‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه تهران در سال جاری این است که به دانشجویان این اجازه را خواهیم داد که بتوانند از سلف سرویس دانشکده‌ها و واحدهای دیگر دانشگاه استفاده کنند و این گونه نباشد که دانشجوی یک دانشکده فقط از یک واحد خاص غذای خود را دریافت کند.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت به گونه‌ای است که دانشجویان دانشکده یا یک پردیس فقط می‌توانند از سلف سرویس آن دانشکده استفاده کنند،‌ اما با پیاده کردن این برنامه دانشجویان محدودیت مکانی برای دریافت غذای خود نخواهند داشت، ضمن اینکه میزان تردد آن‌ها در سطح شهر نیز کاهش می‌یابد و دانشجو در هر جا کلاس یا برنامه‌ای داشته باشد، می‌تواند از سلف سرویس آن مکان با ظرفیت مشخصی استفاده کند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: با اجرای برنامه فوق دانشجویان می‌توانند فقط با ارائه کارت دانشجویی برای دریافت سرویس از سرویس‌های دانشکده‌های دیگر استفاده کنند.

دکتر به‌نژاد همچنین خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ای که در معاونت دانشجویی وجود دارد، این امکان فراهم می‌شود تا دانشجویان در صورتی که نتوانند از غذای خود استفاده کنند، غذای ذخیره شده خود را به فروش برسانند. نرم افزار این برنامه آماده شده است و از پایان ماه رمضان اجرایی می‌شود.

وی گفت: با راه‌اندازی نرم‌افزار فوق، این امکان به دانشجویان داده می‌شود تا غذاهای ذخیره خود را بفروشند و از هدررفت و اسراف در این زمینه جلوگیری کنند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

خبر خوب برای معلمان و بازنشستگان/ واریزی ۳۷ میلیون تومانی در راه است

به گزارش کسب و کار نیوز، معلمان بازنشسته سال ۱۴۰۱ از تعیین رتبه خود توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.