صفحه اصلی / استان ها / هرمزگان / مشکلات مالی نباید مانع اعزام بانوان به مسابقات ورزشی شود

مشکلات مالی نباید مانع اعزام بانوان به مسابقات ورزشی شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: با هماهنگی صورت گرفته با استاندار هرمزگان از ورزشکاران مدال‌آور بین‌المللی و کشوری در بدو ورود تجلیل به عمل خواهد آمد.

ورزش بانوان

به گزارش کسب و کار نیوز، نخستین نشست نوابین هیئت‌های ورزشی به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در محل سالن اجتماعات برگزار شد.

غلامعلی دانشور در این نشست اظهار کرد: امیدوارم در سال ۹۷ با تلاش تمامی روسای هیئت‌ها و نواب رئیس‌ها شاهد موفقیت‌های بیش‌تر ورزش بانوان باشیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم این نشست‌ها اثرات مثبتی داشته باشد و باعث رفع مشکلات و نیازهای ورزش بانوان استان شود.

دانشور تصریح کرد: ورزش بانوان نیز مانند ورزش آقایان مهم است زیرا نیمی از جامعه را بانوان تشکیل می‌دهند و باید ورزش بانوان در صدر اولویت‌ها قرار بگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در سال گذشته کمک‌های خوبی از سوی اداره کل به‌تمامی هیئت‌های ورزشی استان صورت گرفت و در سال جدید هم در حد توان خود به هیئت‌های ورزشی خصوصاً حوزه بانوان کمک خواهیم کرد.

وی ادامه داد: با هماهنگی صورت گرفته با استاندار هرمزگان از ورزشکاران مدال‌آور بین‌المللی و کشوری در بدو ورود تجلیل به عمل خواهد آمد.

دانشور با بیان اینکه نباید هیچ تیمی از بانوان به خاطر کمبود اعتبارات به مسابقات اعزام نشود، اظهار کرد: باید همه تیم‌های بانوان به‌طور منسجم و با آمادگی لازم در مسابقات کشوری حضور یابند.

همچنین مسئول امور ورزش بانوان استان اظهار کرد: اتاق فکری برای برنامه‌ریزی و توسعه ورزش بانوان در حوزه ورزش همگانی و ورزش قهرمانی تشکیل داده‌ایم.

سحر رضایی تصریح کرد: مطابق تقویم هیئت‌های ورزشی باید سالانه به مناسبت‌های مختلف برنامه اجرا و گزارش آن را ارسال کنند.

وی با بیان اینکه از تمامی هیئت‌ها خواستارم بانک اطلاعاتی از مربیان خود تهیه و ارائه کنند، اضافه کرد: به‌زودی طی مراسمی از نخبه‌های ورزشی، مدال‌آوران، مربیان و بزرگان ورزش بانوان استان تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

منطقه حفاظت شده حرا

در حال ارزیابی خسارت به منطقه حفاظت شده حرا در میناب هستیم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, ضیاالدین الماسی در پاسخ به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *