صفحه اصلی / ورزشی / توپ و تور / خطر از بیخ گوش بسکتبالیست‌های ایران گذشت + تصاویر

تدارکات خشن بسکتبال چین برای ایران

خطر از بیخ گوش بسکتبالیست‌های ایران گذشت + تصاویر

دیدار نخست تیم ملی بسکتبال ایران برابر چین بسیار خشونت آمیز بود تا جایی که باید گفت خطر مصدومیت از بیخ گوش آسمان خراش‌ها گذشته است.

تیم ملی بسکتبال ایران

به گزارش کسب و کار نیوز، روزی که حامد حدادی ستاره تیم ملی ایران و بسکتبال آسیا اعلام کرد که اردو در چین و بازی با تیمهای متفرقه این کشور سودی برای بسکتبال ندارد بسیاری از فدراسیون نشین‌ها حرفش را گوش ندادند اما دیدار اول ملی پوشان در شرق دور ثابت کرد که نگرانی‌ها درست بوده‌اند.

تیم ملی در این مسابقه ٧٧ بر ۶۶ باخت اما نتیجه این دیدار در درجه دوم اهمیت قرار دارد چرا که اتفاق‌های دیگری در جریان مسابقه افتاده است. عکس‌های مختلفی از درگیری بازیکنان منتشر شده که نشان می‌دهد بازی بسیار فیزیکی بوده و چینی‌ها با خشونت زیاد مسابقه می‌دادند. 

تیم ملی چین چند بازیکن از ترکیب اصلی‌اش را برابر ایران به میدان فرستاد و این تیم با بسکتبالی خشن و البته حمایت تیم داوری سعی در برهم زدن روحیه ملی پوشان ایران داشته است. آن طور که از چین خبر رسیده بازیکنان ایران بیشتر از این که به فکر بسکتبال باشند در این فکر بوده‌اند که آسیب نبینند و اتفاقی بد برایشان نیفتد و چینی‌ها هم به جای بسکتبال رو به “بزن‌بزن” آورده بودند که به نظر می‌رسد دلیلش تنها برای کم کردن روحیه تیم ملی ایران بوده چرا که سال گذشته نیز همین اتفاق افتاده بود. 

با این شرایط مشخص می‌شود که حرفهای حامد حدادی و نگرانی‌هایش به جا بوده‌اند. این اردوهای تدارکاتی در چین سودی برای بسکتبال ندارد و در کنارش همه باید امیدوار باشند که ستاره‌ای آسیب نبیند. فدراسیون بسکتبال باید در برنامه‌هایش تغییر ایجاد کند و در اندیشه برپایی اردوهای مفید برای بسکتبالیست‌هایی باشد که به دنبال قهرمانی در بازی‌های آسیایی و حضوری قدرتمند در جام جهانی هستند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

تیم بسکتبال گلدن استیت

جدال برادران کِری را استفِن در حضور والدین برد!

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, نخستین دیدار تیم‌های گلدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *