صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / مسی: جام جهانی یک رویاست

مسی: جام جهانی یک رویاست

مهاجم تیم‌ ‌ملی آرژانتین جام جهانی را یک رویا می‌داند.

لیونل مسی

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین بامداد امروز (چهارشنبه) در یک بازی دوستانه چهار بر صفر هاییتی را شکست داد و با مردم کشورش برای سفر به جام جهانی خداحافظی کرد. لیونل مسی در این بازی هت تریک کرد و پس از بازی گفت‌: از مردم تشکر می‌کنم. مرحله مقدماتی آسان نبود. زمانی که برابر پرو قرار گرفتیم شرایط برای‌مان سخت بود چون آن‌ها ما را دچار مشکل کردند. امروز، روزی برای سرگرمی و خداحافظی با مردم بود.

مهاجم تیم ملی آرژانتین در ادامه‌ اظهار کرد: جام جهانی یک رویا برای ماست، رویای کشور است. همه به یک چیز می‌اندیشیم، یک هیجان برای همه است، ما جز بخت‌های نخست نیستیم. ما یک مسیر سخت داشتیم. اکنون چیزی هستیم که باید باشیم و هر روز بهتر از روز دیگر می‌شویم. بازیکنان سطح بالایی در اختیار داریم و خود را قدرتمند کردیم تا برای همه چیز بجنگیم.

ستاره آلبی سلسته درباره جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت‌: باید در نخستین بازی پیروز شویم چون برای دیگر بازی‌ها به ما آرامش می‌دهد. سه بازی نخست پیش‌رو داریم و نباید به بیش از این سه بازی فکر کنیم. گاهی اوقات در فوتبال و جام جهانی همه چیز طبق منطق پیش نمی‌رود و شگفتی‌هایی وجود دارد.

مسی درباره هدف‌شان در تیم‌ ‌ملی اظهار کرد: همه خواهان یک چیز هستیم که آن هم به دست آوردن مهم‌ترین جام با تیم‌ ‌ملی آرژانتین است. هیجان زیاد و اشتیاق فراوانی داریم. مردم شکی نداشته باشند چون ما با تمام وجود بازی خواهیم کرد. ما نخستین کسانی هستیم که می‌خواهیم بهترین باشیم و رویایی که همه خواهانش هستیم را به دست آوریم. ما بخت نخست نیستیم اما این به آن معنی نیست که تیم قوی نیستیم و بازیکنان بزرگ نداریم . برای به دست آوردن بهترین‌ها خواهیم جنگید.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

کشتی

محمدی: میدان دادن به جوان ها هزینه دارد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, روز نخست مسابقات کشتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *