صفحه اصلی / فرهنگی / سینما تئاتر تلویزیون / اعلام برنامه‌های خرداد پردیس تئاتر «شهرزاد»

پردیس تئاتر شهرزاد

اعلام برنامه‌های خرداد پردیس تئاتر «شهرزاد»

برنامه‌ی خرداد ماه پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد.

برنامه‌ی خرداد ماه پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا ، نمایش «خدای کشتار» به نویسندگی یاسمینا رضا و کارگردانی علی سرابی، بعد از ایام شهادت و سوگواری از تاریخ ۱۸ خردادماه در دو سانس ۲۰:۳۰ و ۲۲:۳۰ به مدت ۱۵ شب در سالن شماره ۲ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت. این نمایش فقط تا تاریخ ۱ تیرماه اجرا خواهد شد.

سانس دوم نمایش «خدای کشتار» در ساعت ۲۲:۳۰ ویژه ایام ماه مبارک رمضان خواهد بود. نوید محمد زاده، ستاره پسیانی، علی سرابی و مارال بنی آدم بازیگران نمایش «خدای کشتار» هستند.

نمایش «عددهای نشده» به کارگردانی محمد میرعلی اکبری از تاریخ ۱۸ خردادماه در سالن شماره ۳ در ساعت ۲۳ روی صحنه خواهد رفت، این نمایش ویژه ماه مبارک رمضان و عیدفطر است، میرعلی اکبری پیش از این نمایش «پولانسکی» را در زمستان سال ۹۶ روی صحنه برده است.

نمایش «بلافیگورا» به کارگردانی سعید دشتی که به مدت ۳۰ شب در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفته است در تاریخ جمعه ۱۱ خرداد ماه در سالن شماره ۱ این مجموعه به اجراهای خود خاتمه خواهد داد.

از سوی دیگر نمایش «کمدی دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری، که دور تازه اجراهای آن آغاز شده است تا پایان ماه مبارک رمضان در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت. این نمایش در نوروز ۹۷ با استقبال مخاطبان مواجه شد و در ماه مبارک رمضان به اجراهای خود ادامه خواهد داد.

نمایش «تله موش» به کارگردانی سیاوش اسد، عنوان نمایش تازه ای است که اجراهای خود را به تازگی شروع کرده است و تا ۲۳ خردادماه در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

همچنین، اجرای محیطی «کافه پولشری» به کارگردانی الهام پاوه نژاد تا ۱ تیر ماه در کافه شهرزاد به اجراهای خود ادامه خواهد داد و بعد از آن تمدید نمی‌شود.

نمایش کودک و نوجوان «به کفش‌هات نگاه کن» عنوان اثر نمایشی تازه ای به کارگردانی حمیدرضا ملاحسینی است که از تاریخ ۲۰ خردادماه سال جاری، در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد اجراهای خود را آغاز می‌کند.

نمایش کودک «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف زاده که از نوروز ۹۷ اجراهای خود را آغاز کرد، در خردادماه به صورت تک سانس و صبحها برای مهدکودک ها اجرا خواهد شد.

رویداد هنرهای معاصر «کانسپت» با گردآوری مسعود بهارلو، از این پس شنبههای آخر هرماه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد داشت که اولین اجرا آن در روز عید سعید فطر (۲۶ خردادماه)خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

International Truth Cinema Festival

مستندهای آیینی جشنواره سینما حقیقت

براساس اعلام روز شنبه روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، با توجه به ثبت ۶۸۷ فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *