صفحه اصلی / اقتصادی / راه و شهرسازی / سه پیام رسان داخلی وام پنج میلیارد تومانی را دریافت کردند

معاون وزیر ارتباطات:

سه پیام رسان داخلی وام پنج میلیارد تومانی را دریافت کردند

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به مصوبه شورای عالی فضای مجازی در باره نحوه حمایت از پیام رسان داخلی و تقسیم کاری که در باره انجام شده گفت: وزارت ارتباطات متولی ارائه تسهیلات به آنان بود که طبق آخرین رایزنی ها تاکنون سه پیام رسان وام پنج میلیارد تومانی رادریافت کرده اند.

به گزارش کسب و کار نیوز رسول سراییان روز دوشنبه در نشست خبری و در پاسخ به سووال خبرنگاران افزود: مصوبه شورای عالی فضای مجازی برای هر کدام از دستگاه های متولی حمایت از پیام رسان های داخلی وظایفی تعریف کرده است که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این بین متولی ارائه تسهیلات شده است.
وی ادامه داد: بر این اساس وزارت ارتباطات اقدام های لازم را به انجام رسانده و با تسهیل شرایط پرداخت تسهیلات اکنون یک پیام رسان دیگر نیز درحال گذراندن مراحل برای دریافت تسهیلات است و یک پیام رسان نیز مشکل تامین وثیقه دارد که به زودی برطرف شده و وام را دریافت خواهد کرد.
معاون وزیر ارتباطات خاطرنشان ساخت:ارائه پهنای باند و امکانات زیرساختی بر عهده شرکت ارتباطات زیرساخت قرار گرفته است و سازمان فناوری اطلاعات از نظر فنی در این زمینه همکاری می‌کند.
به گفته وی: بخشی از امکانات مراکز داده (دیتا سنتر) سازمان فناوری اطلاعات در اختیار پیام‌ رسان‌های بومی قرار گرفته است و در این زمینه همکاری‌هایی با این کسب و کارها شده است.
ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی ۲۶ دیماه پارسال از ابلاغ مصوبه شورای عالی فضای مجازی درباره حمایت از پیام‌ رسان‌های داخلی خبر داد و گفت: دیروز این مصوبه ابلاغ شد که به‌ وسیله آن وام بدون بهره تا سقف پنج میلیارد تومان بدون ضمانت‌نامه سخت و با سفته به تمامی پیام‌رسان‌های داخلی داده می‌شود.
اقتصام**۲۰۷۸**۶۰۷۵

همچنین مطالعه کنید:

khodro

خودروهای دپو شده در مناطق آزاد کشور تعیین تکلیف شدند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فرینا، ناصر خرمالی با اعلام این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *