صفحه اصلی / اقتصادی / صنعت و معدن / سایپا توجه ویژه ای به بهبود وضعیت صنفی کارگران دارد

دبیر کل خانه کارگر و رئیس فراکسیون کارگری مجلس:

سایپا توجه ویژه ای به بهبود وضعیت صنفی کارگران دارد

دبیر کل خانه کارگر و رئیس فراکسیون کارگری مجلس اعلام کرد: سایپا توجه قابل ملاحظه ای به بهبود وضعیت صنفی کارگران در سال های اخیر داشته است و امیدواریم که این روند همچنان ادامه داشته باشد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپانیوز، علیرضا محجوب در آستانه روز جهانی کار و کارگر گفت: مهمترین انتظار ما از سایپا در موضوع کارگری حفظ سطح اشتغال در زیرمجموعه ها و طرف های قرارداد خارجی است که تا به امروز به خوبی دنبال شده است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است که صنعت خودرو در ایران دو بال دارد و سایپا یکی از دوبال این صنعت است و قاعدتا” تولید خودروی ملی با یک بال ممکن نیست.
وی گفت: سایپا را به نیکی و پیشگامی در تحقیقات موتور و تحقیقات خودرو می شناسیم و قبل از بقیه شرکت ها، سایپا اولین قدم هایش را در زمینه تحقیقات برای خودروی ملی آغاز کرد که چند سال پیش در مرکز تحقیقات سایپا اتفاق افتاده و گام بلندی در آن زمان جهت حرکت در مسیر تحقیقات خودرو بوده است.
محجوب با بیان اینکه سایپا را با گام های بلند در عرصه خودرو می شناسم خاطرنشان کرد: چالش های پیش روی خودروسازان داخلی به دلایل مختلفی به وجود آمده است که برخی از واسطه ها و حتی کسانی که به خوبی مورد توجه قرار نمی گیرند، در ایجاد این چالش ها نقش دارند و همچنین گاهی کم توجهی در موضوع کیفیت و نظارت بر خطوط تولید صورت می گیرد و منجر به بروز اینگونه چالش ها می شود که مجموعه این موارد قابل گفتگو، مدیریت و حل و فصل است.
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که در مسیر سخت فعلی، کیفیت خودروهای داخلی به صورتی باشد که مشتریان و مردم دلیلی برای نخریدن خودروهای داخلی نداشته باشند و با میل و اشتیاق از خودروهای داخلی استفاده کنند.

همچنین مطالعه کنید:

مدرس خیابانی

صنایع غیرنظامی نیز باید همچون صنایع دفاعی خوداتکا شوند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شاتا، حسین مدرس خیابانی در بازدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *