صفحه اصلی / فرهنگی / سینما تئاتر تلویزیون / برندگان جوایز تولیدات تلویزیونی «امی ۲۰۱۸» معرفی شدند

جوایز امی 2018

برندگان جوایز تولیدات تلویزیونی «امی ۲۰۱۸» معرفی شدند

«روزهای زندگی ما» که متعلق به شبکه «ان‌بی‌سی» است، برنده بهترین سریال برجسته درام چهل و پنجمین جشنواره سالانه «امی ۲۰۱۸» شد.

«روزهای زندگی ما» که متعلق به شبکه «ان‌بی‌سی» است، برنده بهترین سریال برجسته درام چهل و پنجمین جشنواره سالانه «امی ۲۰۱۸» شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سینماپرس ، جشنواره تولیدات تلویزیونی آمریکا موسوم به «امی» برندگان سال ۲۰۱۸ خود را اعلام کرد.
«روزهای زندگی ما» برنده بهترین سریال نمایشی درام چهل و پنجمین جشنواره سالانه «امی ۲۰۱۸» شد. این سریال که متعلق به شبکه «ان‌بی‌سی» است توانست دو جایزه دیگر «بهترین کارگردانی» و «بهترین نویسندگی» برای یک سریال درام را ازآن خود کند.

«صبح بخیر آمریکا» هم برنده «بهترین برنامه صبح‌گاهی» شد و «سرگرمی امشب» برنده بخش «بهترین برنامه اخبار سرگرمی» شد و اما جایزه «بهترین برنامه مسابقه» به «قیمت درسته» رسید و «واین برَدی» عنوان «بهترین مجری برنامه مسابقه‌ای» را برای برنامه «بیا معامله کنیم» ازآن خود کرد.

شوی تلویزیونی «دکتر آز» نیز جایزه «بهترین برنامه گفتگوی آگاهی‌بخش» را بدست آورد و «استیو هاروِی» برنده «بهترین مجری برنامه گفتگوی آگاهی‌بخش» را برای برنامه «استیو» کسب کرد. در ادامه فهرست کامل برندگان چهل و پنجمین دوره جوایز تلویزیونی «امی» که به اسکار تلویزیون موسوم است را می‌خوانید:

بهترین سریال برجسته درام

برنده، «روزهای زندگی ما»

بهترین برنامه برجسته صبح‌گاهی

برنده، «صبح بخیر آمریکا»

بهترین برنامه خبر سرگرمی

برنده، «سرگرمی امشب»

بهترین شوی گفتگوی سرگرمی

برنده، «گفتگو»

بهترین مجری شوی گفتگوی آگاهی‌بخش

برنده، «استیو هاروِی» برای برنامه «استیو»

بهترین سریال درام روزانه دیجیتال

برنده، «سریال، خلیج»

بهترین هنرپیشه نقش اصلی زن در سریال درام

برنده، «اِیلین دیویدسن» برای سریال «جوان و خستگی‌ناپذیری»

بهترین هنرپیشه نقش اصلی مرد در سریال درام

برنده، «جیمز رِینالدز» برای سریال «روزهای زندگی ما»

بهترین هنرپیشه نقش مکمل زن در سریال درام

برنده، «کامرین گریمز» برای سریال «جوان و خستگی‌ناپذیری»

بهترین نقش مکمل مرد در سریال درام

برنده، «گرِگ واوگِن» برای سریال «روزهای زندگی ما»

بهترین هنرپیشه زن خردسال در سریال درام

برنده، «خلو لانیِر» برای سریال «بیمارستان عمومی»

بهترین هنرپیشه مرد خردسال در سریال درام

برنده، «رُم فلاین» برای سریال «جسور و زیبا»

بهترین هنرپیشه مهمان در سریال درام

برنده، «ورنی واتسن» برای سریال «بیمارستان عمومی»

بهترین تیم کارگردانی سریال درام

برنده، «روزهای زندگی ما»

بهترین تیم نویسندگی سریال درام

برنده، «روزهای زندگی ما»

بهترین برنامه مسابقه‌ای

برنده، «قیمت درسته»

بهترین مجری برنامه مسابقه‌ای

برنده، «واین برَدی» برای مسابقه «بیا معامله کنیم»

بهترین برنامه حقوقی و قضایی

برنده، «قاضی ماتیس»

بهترین برنامه گفتگوی آگاهی‌بخش

برنده، «دکتر آز»

بهترین برنامه آشپزی

برنده، «زندگی سرآشپز»

بهترین مجری برنامه آشپزی

برنده، «لیدیا باستیانیچ» برای برنامه «آشپزخانه لیدیا»

بهترین برنامه سرگرمی اسپانیایی

برنده، «دستینوس»(مقصد)

بهترین برنامه صبحگاهی اسپانیایی

برنده، «دسپیِرتا آمریکا»(صبح‌بخیر آمریکا)

بهترین برنامه استعدادیابی اسپانیایی‌زبان

برنده، «لیلی استفان» برای برنامه «ال گوردو یه‌لا فلاکا»(چاقی و لاغری)

همچنین مطالعه کنید:

علیرضا تابش: این سرزمین حاصلخیز است

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *