صفحه اصلی / استان ها / اردبیل / ‌معوقه حقوق بازنشستگی نداریم

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور:

‌معوقه حقوق بازنشستگی نداریم

‌مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: در جلسه‌ای که سه‌شنبه این هفته با استاندار اردبیل در تهران خواهیم داشت سعی می‌کنیم تا زمینه سرمایه‌گذاری ایرلاین آسمان را در استان اردبیل به شکل شایسته فراهم کنیم.

 جمشید تقی‌زاده

 جمشید تقی‌زاده در گفت ‌و گو با ایسنا،  اظهار کرد: امیدواریم در نشستی که با استاندار اردبیل خواهیم داشت مشکلات پرواز ایرلاین آسمان را در استان اردبیل به بهترین شکل برطرف و زمینه افزایش و تقویت پروازها و همچنین سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف را به همت این مجموعه در استان اردبیل فراهم کنیم.

وی اولویت صندوق بازنشستگی را در سالجاری بهبود معیشت بازنشستگان، پرداخت تسهیلات و توجه به حل مشکلات حوزه درمان بازنشستگان اعلام و خاطرنشان کرد: امیدواریم جایگاه بازنشستگان و منزلت آنها را در سالجاری و با اقدامات انجام شده ترمیم کنیم.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور افزود: حدود سه ماه است که پرداختی ما به بازنشستگان عادی شده و هیچ معوقه‌ای را در این زمینه شاهد نیستیم.

تقی‌زاده از اعزام تیم ویژه صندوق بازنشستگی کشور به استان اردبیل در راستای توسعه سرمایه‌گذاری خبر داد و گفت: ما آمادگی داریم تا طرح‌های توجیه‌دار اقتصادی را در استان اردبیل از طریق صندوق بازنشستگی مورد حمایت قرار داده و زمینه اجرای آن را فراهم کنیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

حوزه علمیه و بازار اردبیل امروز تعطیل شد

حوزه علمیه و بازار اردبیل امروز تعطیل شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, امروز شنبه ۱۴ دی ماه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *