صفحه اصلی / استان ها / هرمزگان / ادغام قطعی صبا فولاد خلیج فارس و فولاد هرمزگان شایعه است

واکنش فولاد هرمزگان به ادغامش با صبا فولا خلیج فارس:

ادغام قطعی صبا فولاد خلیج فارس و فولاد هرمزگان شایعه است

شرکت فولاد هرمزگان جنوب در پی شایعه ادغام دو کارخانه صبا فولاد خلیج فارس و فولاد هرمزگان در سامانه کدال توضیح داد.

‌فولاد هرمزگان ‌

‌به گزارش کسب و کار نیوز،‌فولاد هرمزگان که با سرمایه اسمی ۱٫۵ هزار میلیارد تومانی در بازار عادی معاملات فرابورس حضور دارد، در پی شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ادغام دو کارخانه صبا فولاد خلیج فارس و فولاد هرمزگان نماد این شرکت در بازار سرمایه متوقف شد با ارسال نامه ای بر روی سامانه کدال شفاف سازی کرد.

متن شفاف سازی به شرح زیر است:

“به استناد ماده ۲ مکرر ۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع می‌رساند پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ادغام دو کارخانه صبا فولاد خلیج فارس و فولاد هرمزگان به استحضار می‌رساند عمده سهام شرکت فولاد هرمزگان متعلق به فولاد مبارکه می‌باشد و شرکت فولاد مبارکه در راستای نقش محوری خود در چرخه صنعت و ایجاد رونق اقتصادی در کشور، سرمایه گذاری‌های جدید و ایجاد طرح‌های توسعه‌ای را مد نظر قرار داده است که با توجه به مجاورت شرکت صبا فولاد خلیج فارس با شرکت فولاد هرمزگان، شرکت مورد اشاره یکی از گزینه‌های مورد نظر جهت اجرای طرح‌های توسعه‌ای می‌باشد لذا پاره‌ای مذاکرات در خصوص خرید شرکت صبا فولاد توسط شرکت فولاد مبارکه و فولاد هرمزگان به عمل آمده که تاکنون منجر به نتیجه‌ای نگردیده است.

لذا خبر‌هایی که تا این تاریخ از طریق سایت‌ها، شبکه‌های مجازی و خبرگزاری‌ها با موضوعیت خرید یا ادغام قطعی دو شرکت صبا فولاد خلیج فارس و فولاد هرمزگان منتشر شده شایعه بوده و در صورت محقق شدن موضوع و یا هر گونه رخداد با اهمیت اطلاع رسانی لازم به سهامداران محترم صورت می‌پذیرد.

بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان افشا می‌شود. “

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

ملخ صحرایی

هرمزگان در پیشانی مبارزه با ملخ صحرایی

به گزارش ملخ صحراییبه مقل از ایسنا,علی باقرزاده همایی با بیان اینکه این استان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *