صفحه اصلی / استان ها / فارس / انتقاد امام جمعه شیراز به تعطیلی برخی پروژه‌های عمرانی

انتقاد امام جمعه شیراز به تعطیلی برخی پروژه‌های عمرانی

امام جمعه موقت شیراز با انتقاد از تعطیلی تعدادی از پروژه‌ها و طرح‌های شهری در این کلانشهر خاطرنشان کرد: آلودگی و بوی تعفن جنوب شیراز را فرا گرفته است.

 امام جمعه شیراز

‌به گزارش کسب و کار نیوز ، حجت الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی در خطبه‌های نماز جمعه شیراز با اشاره به فرا رسیدن روز شوراهای اسلامی شهر و روستا، بیان کرد: چند هزار میلیارد تومان بودجه در اختیار شورای شهر شیراز است که باید به مردم نشان داده شود که پس از گذشت چند ماه از فعالیت، چه اقدامی انجام شده است؟

وی به مشکلات جنوب شهر شیراز اشاره و خواستار هزینه کرد بودجه شهری جهت رفع بعضی از این معضلات از جمله راه‌اندازی فاضلاب شد.

امام جمعه موقت شیراز به روز ملی خلیج فارس هم اشاره و در این باره با تاکید بر اینکه این خلیج، خلیج همیشه فارس خواهد ماند، گفت: ترامپ دیوانه از عربستان پول می‌گیرد تا از این خلیج به نام خلیج عربی یاد کند اما این خلیج، خلیج همیشه فارس خواهد بود.

رضوی اردکانی به روز جهانی کارگر هم اشاره و در این خصوص نیز به حمایت از کارگران با محوریت حمایت از تولید داخلی تاکید کرد و گفت: نباید به تولید کننده فشار آورد؛ چرا که موجب بیکاری کارگران می‌شود.

وی همچنین به ١۵ شعبان، روز مستضعفان و سربازان گمنام هم اشاره و با بیان اینکه آرامش امروز ما، مدیون نیروهای اطلاعاتی است، تصریح کرد: سربازان گمنام، نیروهای مومن انقلابی هستند که در عین گمنامی، مظلومند و مرزهای گسترده را با نگاه دقیق خود حفاظت می کنند.

امام جمعه موقت شیراز همچنین به ١٢ اردیبهشت و روز معلم اشاره و اظهار کرد: همانند شهید مطهری که در علم و فلسفه و نظریه پردازی جامعیت داشت، پیدا نخواهد شد‌.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

فاصله گذاری اجتماعی

اجرای فاصله گذاری اجتماعی به معنی بحرانی بودن وضعیت نیست

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, روح‌الله حسینی شنبه ۹ فروردین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *