صفحه اصلی / ورزشی / کشتی و رزمی / فرهادیان: در مرحله نخست مسابقات گرندپری شرکت نمی‌کنیم

با اعلام رییس سازمان تیم‌های ملی؛

فرهادیان: در مرحله نخست مسابقات گرندپری شرکت نمی‌کنیم

با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو کشورمان ملی‌پوشان ایران در مرحله نخست مسابقات گرندپری ۲۰۱۸ شرکت نخواهند کرد.

ارش فرهادیان

به گزارش کسب و کار نیوز، مرحله نخست مسابقات گرندپری ۲۰۱۸، به میزبانی “رم” ایتالیا و از ۱۱ خردادماه به مدت سه روز برگزار می‌شود که با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی کشورمان، نمایندگان ایران به این رقابت‌ها اعزام نمی‌شود.

فرهادیان با بیان این مطلب گفت: با توجه به اینکه رویداد قهرمانی آسیا و مرحله نخست مسابقات گرندپری با فاصله بسیار کمی برگزار می‌شود و همچنین به این دلیل که تعدادی از تکواندوکاران ما علاوه بر تیم اصلی، در مسابقات جام ریاست آسیا موفق به کسب سهمیه حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا شدند بنابر صلاحدید کادرفنی در مرحله نخست مسابقات گرندپری شرکت نخواهیم کرد و انشالله تصمیم داریم پرقدرت در رقابت‌های آسیا شرکت کنیم.

وی افزود: بیست و سومین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی ویتنام و در ۶ وزن برگزار می‌شود و طبق اعلام قبلی اتحادیه تکواندو آسیا مدال آوران مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی نیز مجوز حضور در این رقابت‌ها را دارند که در این بخش نیز کشورمان موفق به کسب ۷ سهمیه شده است. مسابقات انتخابی روز شنبه (۸ اردیبهشت‌ماه) برگزار می‌شود تا هم تکلیف ترکیب تیم و هم نفرات اعزامی که از طریق کسب سهمیه جواز حضور را دارند، مشخص شود.

فرهادیان تصریح کرد: در رقابت‌های قهرمانی آسیا تکواندوکارانی که خارج از تیم اصلی بر روی شیپ‌چانگ می‌روند امتیازشان تنها به خودشان تعلق می‌گیرد و در رده‌بندی تیمی محاسبه نخواهند شد.

رییس سازمان تیم‌های ملی در پایان گفت: ممکن است نفراتی که سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارند در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرند اما تصمیم نهایی پس ازمسابقات انتخابی و عملکرد بچه‌ها در این رقابت‌ها گرفته خواهد شد. انشاءالله پس از آن هم یک مرحله دیگر انتخابی برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد و پس از آن با نظر کادر فنی در رابطه با نفرات اعزامی به مرحله دوم مسابقات گرندپری-روسیه تصمیم گیری می‌کنیم تا انشاءالله حضوری موفق داشته باشیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

تورج لارودی

پیکر تورج لارودی دوشنبه تشییع می‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, این مراسم از ساعت ۱۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *