صفحه اصلی / فرهنگی / کتاب و رسانه / مهلت ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب تمدید شد
مهلت ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب تمدید شد

مهلت ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب تمدید شد

سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران از تمدید زمان ثبت‌نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب خبر داد و گفت: این اقدام به منظور استفاده حداکثری از یارانه تخصیص یافته به دانشجویان و طلاب انجام شده است.

به گزارش کسب و کار نیوز از ستاد سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همایون امیرزاده افزود: دانشجویان و طلاب می‌توانند از روز دوشنبه، ۳ اردیبهشت ماه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، ۶ اردیبهشت نسبت به ثبت نام بن خرید کتاب اقدام کنند.
وی افزود: تاکنون ۶۸ هزار متقاضی در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند و ثبت‌نام ۶۳ هزار نفر قطعی شده است.
امیرزاده همچنین از ثبت ۱۰۰ درخواست از سوی نهادها و سازمان‌ها برای مشارکت در دریافت بن خرید کتاب خبر داد و گفت: این تقاضاها در دست بررسی هستند و میزان مشارکت معاونت امور فرهنگی بین ۵ تا ۲۵ درصد، با توجه موارد اعلام شده در دستورالعمل بن خرید کتاب، منظور خواهد شد.
دانشجویان و طلابی که نحوه ثبت‌نام آن‌ها دریافت کارت بانکی بوده است، می توانند از تاریخ ۸ اردیبهشت ماه با در دست داشتن کارت ملی با مراجعه به شعب بانک شهر نسبت به دریافت بن کارت های خرید کتاب خود اقدام کنند.
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
فراهنگ ** ۱۰۸۵**۱۰۵۵

همچنین مطالعه کنید:

مرور درس‌های سال گذشته با چند ویدئوی جذاب و کوتاه

به گزارش کسب و کار نیوز، کارشناسان تحصیلی معتقدند مرور درس‌های سال گذشته کمک قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.