صفحه اصلی / ورزشی / کشتی و رزمی / لایق: رضا یزدانی درخواست دهد، شورای فنی بررسی می‌کند

لایق: رضا یزدانی درخواست دهد، شورای فنی بررسی می‌کند

دبیر فدراسیون کشتی گفت: رضا یزدانی اگر برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی درخواست دهد، شورای فنی و کادر فنی درخواست او را بررسی می کنند.

رضا لایق

رضا لایق در گفتگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون کشتی با حضور رضا یزدانی که دو سال است بدلیل مصدومیت و انجام عمل جراحی از میادین به دور بوده، در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد موافقت خواهد کرد یا خیر، گفت: تا این لحظه هیچ درخواستی از سوی یزدانی یا هیات کشتی مازندران برای کسب مجوز جهت حضور این کشتی گیر در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی ارائه نشده و اگر چنین درخواستی نیز بدست ما برسد، شورا و کادر فنی باید درخصوص آن اظهارنظر کند.
دبیر فدراسیون کشتی افزود: یزدانی از قهرمانان خوب کشتی ایران است و اگر دچار مصدومیت نمی شد می توانست برای ایران در المپیک ریو مدال بگیرد اما به هر حال صدور مجوز برای حضور او در مرحله نهایی انتخابی منوط به نظر کادر فنی تیم ملی و شورای فنی است.

لایق درباره نامه رسول خادم به شورای عالی امنیت ملی و درخواست مجدد برای مذاکره این نهاد با کمیته بین المللی المپیک با هدف جلوگیری از تعلیق کشتی ایران اظهار کرد: مراجع ذیصلاح و مسئول به طور حتم در اینباره پیگیری های خود را انجام می دهند و این موضوع را دنبال می کنند. اگر در اینباره جلسه ای برگزار شود و به این موضوع جواب داده شود قطعا اعلام خواهد شد.
دبیر فدراسیون کشتی درباره ادامه انتقادات رسول خادم از وزارت ورزش پس از بازگشت به فدراسیون کشتی و اینکه آیا وزارت ورزش به تعهداتش درقبال فدراسیون عمل کرده یا خیر گفت: تا آنجاییکه من در جریان هستم، وزارت ورزش تمام توان خود را برای کمک به فدراسیون کشتی بکار بسته و در مدت اخیر نیز با پیگیری های انجام شده به فدراسیون کمک های خوبی کرده است. درست است که صد درصد بودجه فدراسیون را نداده اند اما کمک های خوبی داشته اند.
وی در پاسخ به این سوال که با این اوصاف چرا رسول خادم باز هم انتقاداتی را مطرح کرده است خاطرنشان کرد: خادم حتما دلایلی برای این انتقادات دارد.
 لایق درباره نگرانی مردم و طرفدران کشتی از اینکه این اختلافات می تواند باعث ضربه به کشتی در رویدادهای پیش رو شود خاطرنشان کرد: این اختلافات و چالش ها وجود دارد و قطعا می تواند به کشتی ضربه بزند. کشتی به آرامش نیاز دارد و باید در فضایی آرام به فکر موفقیت و کسب نتیجه باشد.
انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شمشیربازی

جام‌جهانی شمشیربازی؛ نماینده فرانسه قهرمان شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مسابقات جام جهانی شمشیربازی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *