صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
کاش صدای جوانان را بیشتر می شنیدیم

کاش صدای جوانان را بیشتر می شنیدیم

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با قدردانی از اظهارات اخیر حجت الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران نوشت: کاش صدای جوانان را بیشتر می‌شنیدیم و کاش قدر رنگین کمان زیبای تنوع نسلی، قومی و فرهنگی ایران را بدانیم.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار روز شنبه در یادداشتی در حساب توییتری خود تاکید کرد: ممنون از نگاه امید بخش و غیرجناحی آقای ابوترابی فرد، کاش همه ائمه جمعه این نگاه وسیع را داشتند و سعی در کم کردن فاصله و همگرایی ملی داشتند.
حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی فرد، خطیب نماز جمعه تهران روز گذشته در خطبه دوم نخستین نماز جمعه سال ۹۷ ابراز امیدواری کرد با فهم درست سرمایه‌ها و ظرفیت‌ها و با تحلیل دقیق کاستی‌ها و ضعف‌ها و فهم راه برون رفت از چالش‌های پیش رو با شتاب در مسیر خلق قدرتی برتر و به دست آوردن جایگاهی ممتاز قدم برداریم و در این راه بدون تردید، نیازمند به اجماع ملی هستیم.
ابوترابی فرد گفت: باید دست‌ها در دستان یکدیگر قرار گیرد و زیر خیمه انقلاب، متحد و هماهنگ حرکت کنیم تا بتوانیم به موفقیت‌ها و پیروزی‌های لازم دست پیدا کنیم.
 

همچنین مطالعه کنید:

تشکیل ۲۲ هزار پرونده قصور پزشکی در ۹ ماه

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اگرچه نمی توان واژه “قصور” را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *