صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آمریکا از ترفند تحریم‌های ایران طَرفی نخواهد بست

آمریکا از ترفند تحریم‌های ایران طَرفی نخواهد بست

«بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: آمریکا قطعاً از ترفند تحریم‌ها برای متوقف کردن یا جلوگیری از رشد علمی مردم ایران طَرفی نخواهد بست.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از کانال سخنگو، قاسمی بامداد شنبه آخرین تحرکات ضد ایرانی دولت آمریکا در تحریم چند تبعه ایرانی و یک شرکت فعال در حوزه خدمات فناوری و مهندسی به بهانه و اتهام کذب فعالیت در زمینه‌های سایبری علیه موسسات دانشگاهی این کشور را محکوم کرد.
وی این اقدام آمریکا را تحریک آمیز، غیرقانونی و بدون هیچ‌گونه دلیل موجه و نشانه بارز دیگری از خصومت و دشمنی ذاتی هیأت حاکمه این کشور با ملت ایران توصیف کرد.
آمریکا روز گذشته (جمعه) یک مؤسسه و ۱۰ شخص ایرانی را به ادعای حمله سایبری به دانشگاه‌ها و برخی دیگر نهادهای آمریکایی، در فهرست تحریم‌ها قرار داد.
بر پایه ادعاهای آمریکا، مؤسسه‌ای موسوم به «مبنا» یک شرکت ایرانی وابسته به سپاه پاسداران دانسته شده که در سرقت شناسه‌های شخصی و منابع اقتصادی برای افزایش منافع مالی خصوصی فعالیت کرده است.
 

همچنین مطالعه کنید:

کابل شارژ آهن ربایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *