صفحه اصلی / همراهی ایران خودرو با زلزله زدگان سرپل ذهاب در سال نو

همراهی ایران خودرو با زلزله زدگان سرپل ذهاب در سال نو

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، مراسم سال نو را در منطقه سرپل ذهاب با توزیع غذای شب عید و هدیه به کودکان آغاز کرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی ایران خودرو، مدیر مسئولیت پذیری اجتماعی این شرکت، برگزاری مراسم سال نو در چادر، حضور در تنها نمایندگی ایران خودرو در سرپل ذهاب، توزیع غذای شب عید در روستای قلمه و اختصاص هدایا به کودکان ۶ روستای هم جوار سرپل ذهاب را از جمله برنامه‌های اجرا شده برشمرد.
«نادره رضایی» از دیگر اقدامات انجام شده را تهیه لباس‌های رنگی برای زنان داغدیده ۶ روستای همجوار سرپل ذهاب به منظور اجرای سنت دیرین مردم در تعویض لباس عزا، اعلام کرد.
وی ادامه داد: به تأخیر انداختن پرداخت اقساط محصولات ایران خودرو که پیش از این توسط مشتریان خریداری شده نیز از دیگر اقدامات این خودروساز برای کاهش دغدغه هموطنان زلزله زده است.
گروه صنعتی ایران خودرو از روزهای ابتدایی پس از وقوع زلزله در منطقه سرپل ذهاب چادر فرهنگی هنری خود با نام «هیوا» برپا کرده و به درخواست خانواده‌ها تا زمان بازگشت زندگی به شرایط عادی، این چادر در محل مستقر خواهد بود.
چادر هیوا به معنی امید با کمک‌های مالی کارکنان و مدیران ایران خودرو و ایساکو برپا شده و ضمن اجرای برنامه‌های فرهنگی همچون موسیقی و تئاتر، وسایل بازی برای کودکان تدارک دیده است.

همچنین مطالعه کنید:

boors

شرط پایداری سرمایه‌های خرد در بورس

به گزارش کسب و کار نیوز، شاخص بورس طی روزهای گذشته افزایش مثبتی را تجربه کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *