صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
توانمندی خودروئی ایران در اندونزی به نمایش درآمد

توانمندی خودروئی ایران در اندونزی به نمایش درآمد

پنج شرکت دانش بنیان ایرانی جلوه‌هایی از توانمندی‌های خود را در زمینه قطعات و لوازم خودرو در نمایشگاه بین المللی قطعات یدکی خودرو اندونزی در کنار صدها شرکت خارجی به نمایش گذاشته‌اند.
به گزارش کسب کار نیوز به نقل از ایرنا انور کمری رایزن بازرگانی ایران در اندونزی روز پنجشنبه در این زمینه گفت: شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اندونزی که از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ مارس ۲۰۱۸ (۴-۲ فروردین ۱۳۹۷) در جاکارتا برپا شده است، مشارکت دارند.
وی افزود: این شرکت‌ها تولیدات خود را در زمینه‌های نانو کامپوزیت، نانو پوشش‌های سخت، رنگ‌های ضد خوردگی، نانو سیال خنک کننده رادیاتور خودرو، و پوشش دهنده پی وی دی آینه‌های بغل در اندونزی به نمایش گذاشته‌اند.
کمری افزود: شرکت‌های یاد شده درقالب پاویون جمهوری اسلامی ایران درکنار بیش از ۵۰۰ شرکت در دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات اندونزی (ایناپا) حضور پیدا کرده‌اند.
به گفته وی 'امسال نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم خودرو (ایناپا) با حضور ۲۵ کشور مختلف در اندونزی برپا شده و شرکتهای ایرانی در حاشیه این نمایشگاه کارگاه معرفی محصولات نانو فناوری خود را برگزار کرده‌اند.'
کمری توضیح داد: مدیران این شرکتها همچنین در مدت حضور در اندونزی برای ملاقات با همتایان خود در شرکتهای قطعه ساز اندونزیایی و نیز شرکت آسترا بزرگترین خودروساز این کشور برنامه ریزی کرده‌اند.علاوه براین تعدادی از کارشناسان ستاد ویژه توسعه فناوری نانودر کشورمان برای بررسی شرایط بازار و ایجاد دفتر در این کشورهمزمان با برگزاری این نمایشگاه در اندونزی حضور پیدا کرده‌اند.
رایزن بازرگانی ایران در اندونزی تصریح کرد: اطلاعات موجود نشان می‌دهد بازار بزرگ اندونزی می‌تواند مقصد مناسبی برای تولیدات دانش بنیان کشور در حوزه‌های مختلف از جمله لوازم و قطعات خودرو باشد. اندونزی با تولید سالیانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو بعد از تایلند بزرگترین خودروساز در جنوب شرق آسیا محسوب می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *