صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
2 تخلف در ایام نوروز منجر به توقیف خودرو می شود

2 تخلف در ایام نوروز منجر به توقیف خودرو می شود

– رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: خودرو رانندگانی که در طول ایام نوروز ۲ تخلف حادثه ساز مرتکب شوند، به مدت ۷۲ ساعت توقیف می‌شود.
به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از ایرنا، سردار محمدرضا مهماندار روز سه شنبه اعلام کرد: برای همین منظور رفتارهای ترافیکی خودروها در بزرگراه‌های شهر تهران از طریق دوربین‌های ثبت تخلف ثابت و سیار کنترل و ثبت می‌شود.
وی با اشاره به خلوتی بزرگراه‌ها و معابر اصلی پایتخت در ایام نوروز، اظهار کرد: علاوه بر دوربین‌های کنترل سرعت ثابت موجود در سطح شهر تهران، برای پوشش بیشتر در ۴۰ نقطه بزرگراهی نیز دوربین‌های ثبت تخلف سیار توسط پلیس راهور پایتخت مستقر شده است.
رئیس پلیس راهور پایتخت با تاکید بر اینکه رفتارهای ترافیکی و حادثه ساز رانندگان در ایام نوروز به دقت رصد می‌شود، تصریح کرد: خودرو رانندگانی که دراین ایام ۲ تخلف حادثه ساز مرتکب شوند، به مدت ۷۲ ساعت توقیف می‌شود.
سردار مهماندار در ادامه با اشاره به اینکه طرح‌های ترافیکی پایتخت در ایام نوروز اجرا نمی‌شود، گفت: برای سهولت ترددهای درون شهری شهروندان و گردشگران، طرح ترافیک و زوج و فرد تا ۱۳ فروردین در پایتخت اجرا نمی‌شود.
وی با اشاره به اینکه برای همین منظور دوربین‌های نظارتی طرح ترافیک خاموش شدند، افزود: دوربین‌های هوشمند محدوده‌های طرح ترافیک و زوج و فرد پس از ۱۴ روز، ساعت ۶:۳۰ صبح روز سه‌شنبه (۱۴ فروردین) دوباره فعال می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

فروش کالای خارجی در نمایشگاه های بهاره امسال ممنوع است

به گزارش کسب و کار نیوز، جواد احمدی معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *