صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
دولت تلاش می کند مردم زلزله زده به زندگی عادی خود بازگردند

دولت تلاش می کند مردم زلزله زده به زندگی عادی خود بازگردند

رئیس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت: دولت تلاش می‌کند که مردم مناطق زلزله زده به مسکن خود برسند و به زندگی عادی باز گردند و این مسأله‌ای بسیار مهم برای ما است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در بدو ورود به فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه اظهار داشت: برای اتخاذ تصمیمات مهم و تصمیم گیری برای پروژه‌های سال‌های ۹۷ و ۹۶ به کرمانشاه سفر کرده‌ام.
وی افزود: بعد از سفر آبان ماه امسال، امروز برای دومین بار وارد کرمانشاه شدم تا ضمن بازدید از مناطق زلزله زده و بررسی اقدام‌های انجام شده در این مناطق با آسیب دیدگان زلزله دیدار کنم.
رئیس جمهوری اضافه کرد: همچنین برای دیدار با مردم مرزدار کرمانشاه وارد استان شده‌ام تا آنها را زیارت و تصمیمات مهمی را اتخاد کنم.
روحانی هدف دیگر از سفر خود به کرمانشاه را افتتاح پروژه راه آهن عنوان کرد و گفت: راه آهن یکی از مطالبات دیرینه مردم کرمانشاه بود که امروز آن را افتتاح خواهیم کرد.
رئیس جمهوری دقایقی قبل برای بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه وارد شهرستان‌های سرپل ذهاب و قصرشیرین شد.
بازدید از مناطق زلزله زده، دیدار با مردم این مناطق و بررسی روند بازسازی‌ها، افتتاح پروژه راه‌آهن غرب کشور و حضور در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در سفر به کرمانشاه است.
همچنین حضور در مراسم تحویل سال ۱۳۹۷ هجری شمسی در کنار جمعی از خانواده‌های زلزله زده کرمانشاه، از دیگر برنامه‌های دکتر روحانی در این سفر یکروزه خواهد بود.
 

همچنین مطالعه کنید:

کابل شارژ آهن ربایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *