صفحه اصلی / یکهزار و 200فرصت شغلی در رودبار جنوب ایجاد شد

یکهزار و 200فرصت شغلی در رودبار جنوب ایجاد شد

فرماندار رودبار جنوب گفت: با حمایت دولتمردان تدبیر و امید طی سالجاری تعداد یکهزار و ۲۰۰ فرصت جدید شغلی در این شهرستان ایجاد شده است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، ابوذرعطاپور وزیری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای رفع معضل بیکاری متقاضیان رودباری در سال جاری بیش از ۵۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان طرح‌های اقتصادی و کارآفرینی پرداخت شد.
وی ادامه داد: این میزان اعتبار به ترتیب ۲۰ میلیارد ریال در زمینه صنایع تبدیلی، ۲۵ میلیارد ریال مکانیزاسیون کشاورزی و مابقی در بخش امور دام به متقاضیان ارائه شده است.
فرماندار رودبار جنوب به بخش مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۶ میلیارد ۹۰۰ میلیون ریال تسهیلات در این بخش ارائه شد که برای ۱۳۸ نفر شغل ایجاد کرد.
وی همچنین به توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) اشاره کرد و افزود: امسال تعداد ۲۸ دستگاه تراکتور با ۱۰ درصد تخفیف به افراد واجد شرایط واگذار شد.
عطا پور از مهارت آموزی ۳۰۰ نفر مدد جوی کمیته امداد رودبار جنوب در مدت یاد شده خبر داد و گفت: در سال جدید، آموزش‌های ایجاد و گسترش استفاده از پنل‌های خورشیدی برای مددجویان این شهرستان در دستور کار است.
رودبار جنوب از مرکز استان کرمان ۳۳۳ کیلومتر و از جیرفت ۸۵ کیلومتر فاصله دارد. 

همچنین مطالعه کنید:

کاهش بی دلیل اعتبار موبایل مشترکان به پایان می‌رسد

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدجواد آذری جهرمی با انتشار کلیپی در صفحه شخصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *