صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
۲۴ هزار صندلی به پروازهای نوروزی اضافه شد

۲۴ هزار صندلی به پروازهای نوروزی اضافه شد

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ۲۴ هزار صندلی برای تسهیل سفرهای نوروزی در بخش حمل ونقل هوایی ظرفیت سازی شده است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، رضا جعفرزاده روز یکشنبه، اعلام کرد: آمارها حاکی است که شرکت‌های هوایی نیز برای ارائه خدمات مناسب به هموطنان، انجام روزانه بین ۸۵۰ تا یک هزار پرواز در مسیرهای داخلی و بین المللی را برنامه ریزی کرده‌اند.
به گفته وی در سازمان هواپیمایی کشوری، سال گذشته در ایام تعطیلات نوروزی حدود ۴ میلیون مسافر با شرکت‌های هوایی جابجا شدند و پیش بینی می‌شود امسال حدود ۱۰ درصد تعداد مسافران در این ایام افزایش یابد.
وی بر خرید بلیت از دفاتر خدمات مسافرتی معتبر تاکید کرد و گفت: هموطنان بلیت‌های هوایی خود را از دفاتر دارای مجوز بند 'الف' سازمان هواپیمایی کشوری خریداری کنند و برای اعتبار سنجی بلیت‌های خریداری شده به سایت این سازمان و یا انجمن شرکت‌های هواپیمایی مرجعه کنند تا از معتبر بودن بلیت‌های خود مطلع شوند.
جعفرزاده با بیان اینکه ممکن است عده‌ای در این ایام به دنبال فروش بلیت‌های گرانقیمت در فضای مجازی باشند، گفت: هموطنان می‌توانند هرگونه تخلف در گرانفروشی را با مراجعه به سایت سازمان هواپیمایی کشوری مسئولان این سازمان را مطلع تا مورد بررسی قرار گیرد.
وی گفت: با توافق شرکت‌های هوایی حداقل و حداکثر قیمت بلیت در مسیرهای مختلف مشخص شده و هموطنان می‌توانند با مراجعه به سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی از وضعیت این نرخ‌های مطلع شوند و هرگونه فروش بلیت خارج از این چارچوب تخلف محسوب شده و طبق مقررات با متخلفین رفتار خواهد شد.
به گزارش ایرنا، سفرهای نوروزی ۹۷ از ۲۵ اسفند ماه تا ۱۷ فروردین ماه سال جاری ادامه دارد و وزارت راه و شهرسازی و تمام دست اندرکاران حمل ونقل هوایی، دریایی، جاده‌ای و ریلی در تلاشند در این ایام خدمات مناسبی را به مسافران نوروزی ارائه دهند.

همچنین مطالعه کنید:

بیکاران کرونا در انتظار مقرری ۸۲۵ هزار تومانی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در چهار ماهی که از بحران کرونا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *