صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
نمایشگاه‌های بهاره باید زیرنظر اتاق‌های اصناف باشد

نمایشگاه‌های بهاره باید زیرنظر اتاق‌های اصناف باشد

رئیس اتاق اصناف شهرستان گنبد، معتقد است: افرادی وجود دارند که با هماهنگی برخی دستگاه‌ها، نمایشگاه هایی را برگزار می کنند و در پایان هم به سودهای کلانی می رسند؛ در حالی که مجوز برگزاری نمایشگاه‌ های بهاره باید زیر نظر اتاق اصناف است. 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران، عادل همت زاده ، در مورد برگزاری نمایشگاه‌های بهاره افزود: ما با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره مخالفیم اما مورد عجیبی در شهرستان گنبد وجود دارد و آن هم فعالیت آدم‌هایی است که با قیمت‌های بالا نمایشگاه برگزار می‌کنند. در حالی که بارها اعلام کرده‌ایم اتاق می‌تواند با هزینه‌های بسیار کم‌تر و اجاره چندین برابر پایین‌تر غرفه‌ها، نمایشگاه برگزار کند. وی در مورد افرادی که برپایی نمایشگاه‌ها را یک‌تنه مال خود کرده‌اند و حتی در ایام عید و ورود مسافرهای نوروزی و توریست‌ها به شهرستان هم مجوز برگزاری نمایشگاه دارند، می‌گوید: «ما در شهرستان با افرادی مواجه‌ایم که برای مثال شرکت زده‌اند و ظروف‌فروشی می‌کنند. همین افراد در ایام عید مجوز برگزاری نمایشگاه فروش فرش، گلیم، کیف، کفش و دیگر صنایع دستی را هم می‌گیرند و حتی لا به لای این اجناس خوراکی‌های متنوعی هم به فروش می رسد.» همت زاده گفت: «بارها پی‌گیری و اعلام کردیم که با نصف قیمت، توان برگزاری نمایشگاه‌ را داریم اما به جایی نرسیدیم و نتوانستیم جلوی قدرت افرادی که شخصا کارها را در اختیار گرفته‌اند، بایستیم. در حالی که بر اساس قانون اولویت با اتاق اصناف است. معتقدم این نمایشگاه‌‌ها به ضرر کسبه و مصرف‌کننده‌ها است و وقتی قانون رعایت نمی‌شود، به راحتی در حق بازار، کسبه و مردم ظلم می‌شود.‌»

همچنین مطالعه کنید:

نارضایتی از چرخش گردونه شانس خودرو

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، شماری از کارشناسان نیز بر این باورند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *