صفحه اصلی / ۴ استارتاپ در هفتمین جشنواره فاوا برگزیده شدند

۴ استارتاپ در هفتمین جشنواره فاوا برگزیده شدند

از مجموع ۱۱۷ استارتاپ و کسب وکار نوپای حوزه فناوری اطلاعات در هفتمین جشنواره ملی فاوا، ۴ استارتاپ برگزیده شدند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، عطا خلیقی عضو کارگروه استارتاپ ها و دستگاه برتر دولت الکترونیک هفتمین جشنواره فاوا (جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات) با بیان اینکه برای بررسی استارتاپ های شرکت کننده ۵ شاخص اصلی مد نظر قرار داشت گفت: سه شاخص ۲۵ امتیازی بود و دو شاخص تجربه کاربری ۱۰ و وضعیت رقابتی مشابه ۱۵ امتیاز داشت که در مجموع ۱۰۰امتیاز برای ارزیابی این کسب و کارها در نظر گرفته شد.
مسئول بررسی استارتاپ ها در هفتمین جشنواره فاوا گفت: استارتاپهای شرکت کننده در جشنواره امسال در ۵ شاخص، مدل تجاری، مقیاس پذیری و قابلیت گسترش پذیری استارتاپ، نوآوری در ایده یا بومی سازی، تجربه کاربری و وضعیت رقابتی یا نداشتن مشابه داخلی مورد بررسی قرار گرفتند .
وی افزود: شرکت کنندگان از طریق فراخوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و فراخوان مرکز کسب و کارهای نوپا برای شرکت در جشنواره دعوت شدند.
خلیقی با بیان اینکه در مجموع ۱۱۷ استارتاپ برای شرکت در جشنواره ملی فاوا ثبت نام کردند، تصریح کرد: ۶ داور استارتاپ ها را بر اساس شاخص های اعلام شده مورد بررسی قرار دادند و در نهایت ۴ استارتاپ به عنوان برنده معرفی می شوند.
عضو کارگروه استارتاپ و دستگاه برتر دولت الکترونیک هفتمین جشنواره فاوا گفت: برای اولین بار است که در جشنواره عنوانی به نام استارتاپ های حوزه فناوری در جشنواره تعیین شده است و در جشنواره های گذشته شرکت کنندگان این بخش با عناوین دیگری در جشنواره حضور داشتند.
به گزارش مهر، هفتمین جشنواره ملی فاوا فردا ۲۱ اسفندماه برگزار می شود.
 

همچنین مطالعه کنید:

جعل رجیستری ۳۰ هزار گوشی موبایل شناسایی شد

به گزارش کسب و کار نیوز، همتا در اطلاعیه ای با تاکید بر برخورد پیوسته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *