صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
فروش ویژه و حراج، جایگزین نمایشگاه بهاره در البرز شد

فروش ویژه و حراج، جایگزین نمایشگاه بهاره در البرز شد

رئیس اتاق اصناف شهرستان البرز (استان قزوین) اعلام کرد: طرح فروش ویژه و حراج در این شهرستان با مشارکت دستگاه های نظارتی و همراهی این اتاق جایگزین طرح نمایشگاه بهاره شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، علیرضا رضایی افزود: اتحادیه ها نیز در اجرای این طرح که از نیمه دوم اسفند آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه دارد، اتاق اصناف البرز را یاری می دهند. وی در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: اتاق اصناف البرز همزمان با روزهای پایانی سال در راستای رفاه حال شهروندان با دستگاه های نظارتی در طرح تشدید نظارت بر واحدهای صنفی همکاری می کند. رییس اتاق اصناف شهرستان البرز گفت: محور فعالیت بازرسان در طرح تشدید نظارت نوروزی بر اصناف که از ابتدای اسفند ماه جاری آغاز شده و تا اواسط فروردین ادامه پیدا می کند، فروشگاه های عرضه محصولات غذایی و آجیل، کفش و کیف و پوشاک است. رضایی با بیان اینکه درج قیمت بر روی کالاها درتمامی واحد های صنفی الزامی است، اظهار کرد: تا پایان فروردین ۹۷ براساس دستورالعمل های ابلاغی هیچ گونه افزایش قیمت نخواهیم داشت. وی اضافه کرد: با تخلف هایی همچون گران فروشی، کم فروشی و نصب نکردن قیمت بر روی کالا توسط بازرسان طرح تشدید نظارت نوروزی برخورد می شود. رییس اتاق اصناف البرز در ادامه خواستار تدبیر مسئولان در خصوص وضعیت دستفروشان این شهرستان شد و گفت: با وجود اختصاص مکانی مشخص به دستفروشان بدون دریافت هزینه، همچنان شاهد پهن کردن بساط و فعالیت این افراد در سطح خیابان ها و پیاده روها هستیم. وی اضافه کرد: به استناد قوانین شهرداری ها، نیروهای اجراییات با همکاری نیروی انتظامی موظف به جلوگیری از ایجاد سد معبر و دست فروشی در سطح شهرها هستند که انتظار می رود در این خصوص با هدف رفاه حال مردم و رعایت حقوق اصناف اقدام لازم انجام شود. شش هزار و ۳۲۳ واحد صنفی دارای پروانه در شهرستان البرز به فعالیت می پردازند. شهرستان البرز به مرکزیت الوند در جنوب مرکز استان قزوین قرار دارد.

همچنین مطالعه کنید:

تامین مواد اولیه تولید، اولویت اصلی وزارت صمت/ممنوعیت واردات قطعات دارای مشابه ساخت داخل

حسین مدرس خیابانی در جلسه امروز خود با انجمن‌های تولیدی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *