صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
درختکاری در اطراف تاسیسات نفتی از سر گرفته می شود

درختکاری در اطراف تاسیسات نفتی از سر گرفته می شود

در راستای مقابله با پیامدهای ناشی از گرد و غبار و کمک به توسعه فضای سبز استان، شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب ، مجددا کاشت و نگهداشت درخت در عرصه بیابانی پیرامون تاسیسات نفتی را از سر می گیرد.
به گزارش کسب و کار نیوز، مهندس بیژن عالی پور همزمان با روز درختکاری با اعلام این خبر گفت: پیش از این شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب ۱.۵ میلیون اصله نهال را در قالب طرح توسعه فضای سبز پیرامون تاسیسات اجرا کرده است.
وی با اشاره به اینکه بالاترین استاندارد فضای سبز کشور به شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب اختصاص دارد توضیح داد: این شرکت از دیرباز توسعه فضای سبز را به عنوان یک فرایند و فعالیت مستمر در ساختار، شرح وظایف و نیز پیوست زیست محیطی پروژه های جدید سطح الارضی، پیگیری کرده است.
 مهندس عالی پور تصریح کرد: در این مورد خاص ، این شرکت براساس نقشه مصوب کمیته مدیریت سرزمین استانداری خوزستان، در زمینه کاشت، داشت و حفاظت نهال در عرصه های  غبارخیز شرق اهواز با اداره کل منابع طبیعی خوزستان مشارکت می کند.
مهندس عالی پور وسعت این مناطق را افزون بر ۶۰ هزار هکتار در ۱۶ منطقه، برشمرد و تاکید کرد: شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و کاهش مشکلات اقلیمی شهروندان مسئولیت نهال کاری ، بوته کاری و نگهداشت نهال در بخش هایی از این عرصه را عهده دار گردیده است.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون به عنوان نماینده این شرکت عهده دار این ماموریت بوده و به محض تأمین نهال از سوی منابع طبیعی و فراهم شدن امکان شروع به کار محدوده تعیین شده ، نهال کاری آغاز خواهد شد.

 

همچنین مطالعه کنید:

تامین مواد اولیه تولید، اولویت اصلی وزارت صمت/ممنوعیت واردات قطعات دارای مشابه ساخت داخل

حسین مدرس خیابانی در جلسه امروز خود با انجمن‌های تولیدی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *