صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
شدت باد مانع فرود سه پرواز ورودی فرودگاه تبریز شد

شدت باد مانع فرود سه پرواز ورودی فرودگاه تبریز شد

مدیر کل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: به علت نامناسب بودن شرایط جوی و سرعت بالای باد سه پرواز ورودی فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از مشهد، تهران و کیش موفق به فرود نشده و به فرودگاه مبدا برگشتند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، مصطفی صفایی روز جمعه گفت: سرعت باد در حال کم و زیاد شدن است و در این وضعیت نشستن هواپیما بر روی باند با مشکل مواجه می شود.
وی با اشاره به اینکه یکی از پروازهای ورودی فرودگاه مربوط به شرکت آتا دقایقی قبل به زمین نشست و مشکلی نداشت، گفت: پروازهای خروجی فرودگاه تبریز هم بدون هیچ مشکلی انجام می شود.
هنربر معاون مدیریت بحران استان هم گفت: هر چند تا کنون گزارشی از خسارت تندباد به درختان و تاسیسات شهری گزارش نشده است اما توصیه می شود، مردم از پارک خودرو در زیر درختان خودداری کنند.
کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی هم به ایرنا گفت: در زمان حاضر سرعت باد در شهر تبریز به ۲۲ متر بر ثانیه معادل ۷۹ کیلومتر بر ساعت رسیده است.
مسعود افخمی با اشاره به اینکه شرایط تند باد شدید در شهر تبریز حاکم است، خاطرنشان کرد: سرعت باد از ۶۲ تا ۷۴ کیلومتر بر ساعت تندباد، از ۷۵ تا ۸۸ کیلومتر بر ساعت تندباد شدید و ۸۹ تا ۱۰۲ کیلومتر بر ساعت طوفان تلقی می شود.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *