صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
افتتاح یک هزار و ۶۱۵ واحد مسکونی در ماهشهر

افتتاح یک هزار و ۶۱۵ واحد مسکونی در ماهشهر

رئیس اداره راه و شهرسازی ماهشهر از واگذاری یک هزار و ۶۱۵ واحد مسکن مهر در شهرستان بندر ماهشهر، با حضور قائم
به گزارش کسب و کار نیوز، رضا شیخ پور در حاشیه افتتاح مسکن مهر این شهرستان با اشاره به اینکه طرح مسکن مهر این شهرستان از سال ۸۹ آغاز شده، اظهار کرد: میزان تسهیلات دولتی تخصیص داده شده به اعضا، ۳۰۰ میلیون ریال برای هر واحد بوده، که کل اعتبار ساخت این تعداد واحد مسکن مهر ۴۸۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
رضا شیخ پور خاطرنشان کرد: در طول هفت سال اخیر، پنج هزار و ۲۰۰ واحد به بهره برداری رسیده و امروز نیز یک هزار و ۶۱۵ واحد دیگر افتتاح شد.
وی با بیان اینکه تمام این واحد ها مجهز به زیرساخت های لازم از جمله گاز، برق و آب است، افزود: با تلاش مسئولان تا پایان سال آینده سه هزار و ۷۰۵ واحد دیگر نیز به بهره برداری می رسند.
رئیس اداره راه و شهرسازی در ادامه به اعتبارات هزینه شده در این طرح اشاره کرد و گفت: اعتبارات این طرح از محل آورده اعضای تعاونی و وام مسکن مهر (تسهیلات دولتی) است.
تعداد واحدهای مسکن مهر ماهشهر ۱۰ هزار و ۵۱۰ واحد است که تاکنون ۶ هزار ۸۱۵ واحد به بهره برداری رسیده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

 

همچنین مطالعه کنید:

بیکاران کرونا در انتظار مقرری ۸۲۵ هزار تومانی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در چهار ماهی که از بحران کرونا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *