صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آب شهر سالند در سردشت دزفول تامین شد

آب شهر سالند در سردشت دزفول تامین شد

مدیر امور آب و فاضلاب دزفول از تامین آب شهر سالند واقع در سردشت دزفول و نصب دستگاه الکترولیز برای ضدعفونی کردن آب چند شهر تابعه در این شهرستان خبر داد.
به گزارش کسب و کار نیوز، جمال الدین برفر در خصوص مشکل تامین آب شهر سالند در مرکز بخش سردشت دزفول عنوان کرد: آب آشامیدنی این شهر از محل رودخانه های فصلی تامین می شود به همین دلیل با کاهش دبی این رودخانه ها در فصل تابستان و نیز گل آلود شدن در فصل بارندگی، تامین آب این شهر با مشکل مواجه می شود که به منظور حل این موضوع دو حلقه چاه در روستای المهدی حفر شده است.
وی در خصوص حذف گاز کلر از چرخه تصفیه آب شهرهای صفی آباد، امام و میانرود دزفول نیز گفت: با خارج کردن سیلندرهای گاز کلر از تصفیه خانه شهر صفی آباد آبآشامیدنی این شهرها به روش الکترولیز (نمک طعام) تصفیه می شود که روشی نوین و کاملاً بهداشتی و استاندارد است.
مدیر آبفای دزفول عنوان کرد: دستگاه الکترولیز همچنین در شهر امام نیز مستقر شده و آماده بهره برداری است ضمن اینکه مقرر شده تا قبل از سال جدید این دستگاه در شهر میانرود نیز نصب شود تا آب این سه منطقه کاملاً ضد عفونی شود و کپسول های یک تنی گاز کلر در این سه شهر جمع آوری شود.
برفر ادامه داد: در شهر حمزه نیز حفر یک حلقه چاه تعریف شده که اعتبارات این امر مشخص شده و در انتظار مجوز حفاری است.
آب آشامیدنی ۱۱۰ هزار مشترک ساکن شهرهای دزفول، سیاه منصور، شمس آباد و برخی روستاهای حوالی این شهرها با جمعیتی بیش از ۳۳۰ هزار نفر، توسط آب و فاضلاب منطقه دزفول تامین می شود.

همچنین مطالعه کنید:

خروج تدریجی تازه واردها از بورس

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، رکوردهای صعودی پی‌درپی شاخص بورس، حمایت تمام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *