صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آمادگی ۳۰ جایگاه عرضه سوخت در گلستان همزمان با نوروز 97

آمادگی ۳۰ جایگاه عرضه سوخت در گلستان همزمان با نوروز 97

در نشست مشترک مسئولین شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی منطقه گلستان با مدیران و مالکین جایگاههای عرضه سوخت استان، سرپرست منطقه از آمادگی کامل این شرکت برای سوخترسانی مناسب و مطلوب به مسافرین نوروزی خبر داد.
به گزارش کسب و کار نیوز، سرپرست منطقه نفت گلستان گفت: با برنامهریزیها و تمهیدات صورت پذیرفته و ذخیره سازی مناسب انواع فرآوردههای نفتی در انبارهای نفت استان، شرکت ملی پخش فراوردههای نفتی منطقه گلستان آمادگی کامل برای عرضه و توزیع در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی سال ۹۷ را احراز کرده است.
حبیبی افزود: در حال حاضرحدود ۱ ۰ ۳ جایگاه عرضه سوخت ) ۷۲ جایگاه عرضه فرآورده مایع و ۵۸ باب CNG ( با پراکندگی مناسب در استان فعال و آماده خدمات رسانی به مراجعین ا ست. در ادامه این نشست علیرضا راجی، معاون بازرگانی منطقه گلستان به طرح نظارت بر عرضه مطلوب سوخت اشاره و خاطر نشان کرد: همکاران و کارشناسان شرکت نفت گلستان در واحدهای مختلف به صورت شبانه روزی بر نحوه فعالیتهای جایگاهها و کیفیت و کمیت فرآوردههای نفتی عرضه شده در قالب تیمهای بازرسی، نظارت ویژه و مستمر خواهند داشت.

 

همچنین مطالعه کنید:

تشکیل ۲۲ هزار پرونده قصور پزشکی در ۹ ماه

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اگرچه نمی توان واژه “قصور” را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *