صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
شرکت گاز هرمزگان در پیشبرد اهداف خود روحیه تهاجمی دارد

شرکت گاز هرمزگان در پیشبرد اهداف خود روحیه تهاجمی دارد

مهندس عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به همراه صدیقی مدیر برنامه ریزی شرکت ملی گاز با سفر به بندرعباس، نشست مشترکی را با اعضای هیات رییسه شرکت های گازی مستقر در منطقهداشتند.
به گزارش کسب و کار نیوز،  در این نشست مهندس عراقی معاون وزیر نفت ضمن ابراز خرسندی از اتحاد و انسجام سه شرکت گازی در استان بیان نمود: هم اینک افتخار این را داریم که شرکت ملی گاز با تلاش شما بزرگواران به عنوان یکی از شرکت های برتر، تاثیرگذار و کلیدی در کشور شناخته شود.
مهندس عراقی ابراز امیدواری نمود: شرکت ملی گاز با گام های موثر خود در عرصه صنعت در آینده نزدیک به یک برند مبدل شده به نحوی که الگوی دیگر سازمان ها در ابعاد مختلف همچون روش ارزیابی مدیران قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به روحیه تهاجمی شرکت گاز هرمزگان اظهار داشت: استان هرمزگان پتانسیل، صنایع و امکانات وسیعی در قشم، کیش و .. دارد که با تلاش و برنامه شرکت گاز هرمزگان با رویکردی مناسب وارد فصل جدیدی از تحولات گازرسانی خواهد شد.
در ادامه پارسا پروین مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان با ارایه گزارش مبسوطی از فعالیت ها و عملکرد شرکت گاز بیان نمود: شرکت گاز هرمزگان جزونخستین شرکت گاز استانی ست که با تلاش همکاران برنامه ریزی ستاد واستان توانسته طرح جامع گازرسانی تدوین کند که این طرح با فضل الهی تا سال ۱۴۰۰ به صورت کامل محقق خواهد شد.
پارسا پروین افزود: با عملیاتی کردن ۱۰۰ درصد طرح جامع گازرسانی، در واقع ۵۰ درصد استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند که این خبر مسرت بخشی برای هم استانی ها خواهد بود.
«پروین» با اشاره به گازرسانی بخش خانگی و تجاری اعلام کرد: در حال حاضر شهرهای پارسیان، بستک، بندرخمیر، بندرعباس، قشم و حاجی آباد از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و شهر دشتی و تخت نیز در سه ماهه اول سال ۹۷ تحت پوشش گاز قرار خواهند گرفت.
وی در خصوص جایگاه شرکت گاز هرمزگان طبق شاخص های اعلام شده در سال ۹۵ عنوان کرد: در بخش ارزش افزوده اقتصادی در بین ۳۱ شرکت گاز استانی، مقام سوم و در بخش وصول مطالبات در کشور رتبه ۷ را کسب نمودیم که در نهایت از مجوع کل شاخص ها، جزو ۵ شرکت برتر گاز استانی انتخاب شده ایم.
مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری شرکت پالایشگاه گاز سرخون و قشم و منطقه ۶ عملیات انتقال گاز ابراز داشت: خطوط گاز از ۱۷۰ کیلومتر در سال۹۱ هم اکنون به ۶۳۰ کیلومتر و فروش گاز نیز از ۸ میلیون متر مکعب در روز به ۲۵ میلیون متر مکعب رسیده که این مهم نشان دهنده گسترش خط و خطوط و ایجاد زیرساخت های مناسب جهت استفاده صنایع از گاز طبیعی می باشد.
پارسا پروین همچنین از نگاه ویژه مهندس عراقی ، صدیقی و مجموعه ساعی شرکت ملی گاز نسبت به شرکت گاز هرمزگان در تحقق چشم انداز و برنامه های گازرسانی تقدیر و تشکر نمود.

همچنین مطالعه کنید:

سونامی جدید افزایش قیمت ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، سجاد برخورداری استاد اقتصاد دانشگاه تهران در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *