صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
سودجویان به‌دنبال ایجاد تشنج در بازار هستند

سودجویان به‌دنبال ایجاد تشنج در بازار هستند

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: معلوم نیست چه دست‌هایی در کار است که هنوز کاری انجام نشده و قیمتی بالا نرفته با شایعه پراکنی بازار را متشنج می‌کنند به طور مثال تعرفه سویا هنوز افزایش نیافته، اعلام می‌کنند قرار است تعرفه بالا برود وبا این کار تنها باعث تشنج در بازار می‌شوند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، نا
صر نبی پور رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران، در واکنش به افزایش تعرفه نهاده‌های دامی و تاثیر آن بر قیمت تخم مرغ و مرغ اظهار کرد: قیمت نهاده هنوز هیچ تغییری نکرده است و دلیل اینکه برخی هنوز اقدامی انجام نشده، آن را اعلام می‌کنند نمی‌دانم.
وی افزود: معلوم نیست چه دست‌هایی در کار است که هنوز کاری انجام نشده و قیمتی بالا نرفته با شایعه پراکنی بازار را متشنج می‌کنند به طور مثال تعرفه سویا هنوز افزایش نیافته، اعلام می‌کنند قرار است تعرفه بالا برود وبا این کار تنها باعث تشنج در بازار می‌شوند.
نبی پور در رابطه با افزایش قیمت سویا تصریح کرد: سویا تا قبل از اعلام ۱۴۰۰ تومان بود اما با این کار سودجویان به ۲۰۰۰ تومان رسید، حال دوباره اعلام کرده‌اند که تعرفه افزایش نخواهد یافت. این کار تنها بازار را دچار مشکل می‌کند و کمکی به تولیدکنندگان و مردم نخواهد کرد.
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران عنوان کرد: این کار باعث شد قیمت‌ها افزایش یابد که این به ضرر جامعه است.
 

همچنین مطالعه کنید:

بیکاران کرونا در انتظار مقرری ۸۲۵ هزار تومانی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در چهار ماهی که از بحران کرونا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *