صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
وزیر امور اقتصادی و دارایی وارد مسکو شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی وارد مسکو شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در راس هیاتی ۷۵ نفره متشکل از مقام‌های دولتی و بخش خصوصی، برای شرکت در چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه وارد مسکو شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا؛ مسعود کرباسیان در سفر سه روزه خود به مسکو، ضمن شرکت در اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور، امضای سند اجلاس کمیسیون مشترک و چندین موافقتنامه همکاری و یادداشت تفاهم دوجانبه و دیدار با مقام‌های ارشد اقتصادی و سیاسی روسیه را نیز در دستور کار خود دارد.
گفتنی است معاونان و مدیران ارشد وزارتخانه‌هایی چون صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، نفت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نیرو، کشور، راه و شهرسازی، امور خارجه و بانک مرکزی و سازمان‌های فرهنگ و ارتباطات اسلامی، انرژی اتمی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان را در این سفر، همراهی می‌کنند.
بیش از ۲۵ نماینده بخش خصوصی نیز در هیات اعزامی ایران به روسیه حضور دارند.
به گزارش ایرنا، چهاردهمین اجلاس کمیسیون دایمی مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۶ در مسکو برگزار می‌شود.
 

همچنین مطالعه کنید:

سید کمیل طیبی

مصائب یارانه دهی

سرمقاله-  دولت در حالی یارانه ۱۰۰ هزار تومانی و وام یک میلیونی را در صف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *