صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
سرانه ورزش برای هر شهروند تهرانی 75سانتی متر مربع است

سرانه ورزش برای هر شهروند تهرانی 75سانتی متر مربع است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، شیما سادات مصطفوی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر یک هزار و 283 بوستان ورزشی در سطح پایتخت میزبان فعالیت روزانه صبح و عصر خانواده ها تهرانی است.
وی با بیان اینکه میزان استقبال خانواده ها به ورزش همگانی به میزان مطلوب خود نزدیک می شود گفت: روزانه افزون بر 200هزار نفر در فضای سبز بوستان ها با هماهنگی هیات همگانی استان مشغول فعالیت هستند.
دبیر هیات ورزش همگانی استان تهران با بیان اینکه توجه به ورزش همگانی می تواند به سلامتی جامعه کمک کند، خاطر نشان کرد: بیشترین علاقه مندان به ورزش در سطح استان را زنان تشکیل می دهند چرا که این موضوع تشویق خانواده ها به ورزش همگانی را در بردارد.
مصطفوی پور تاکید کرد: میزان سرانه ورزشی در جهان برای هر فرد یک متر و 50 سانتی متر مربع است.
دبیر هیات همگانی استان تهران از آغاز برنامه های دهه کرامت استان برای زنان ورزشکار خبرداد و گفت: هفت برنامه خانوادگی صبحگاهی و پیاده روی از عصر امروز برای زنان ورزشکار در سطح بوستانهای پایتخت در دهه کرامت (سوم تا13مرداد ماه) در نظرگرفته شده است.
به گفته وی در این برنامه ها افزون بر چهار هزار زن به ورزش همگانی و خانوادگی فعالیت خواهند داشت.
مصطفوی پور به ورزشکاران سازمان یافته (بیمه شده ورزشی) این هیات اشاره کرد و افزود: افزون بر 60 هزار نفر در سال گذشته ساماندهی شدند که این میزان در سالجاری 20درصد رشد خواهد داشت.

همچنین مطالعه کنید:

online store

اقبال مردم به خرید آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چند روزی است سر و کله کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *