صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
 آسیا همچنان بلاتکلیف

 آسیا همچنان بلاتکلیف

بلوک ۱۷.۳۴ درصدی سهام بیمه البرز شامل ۶۹۳ میلیون و ۶۶۶ هزار و ۷۷۷ سهم که امروز در بورس عرضه شده بود، به فروش رفت.
به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از تسنیم بلوک 17.34 درصدی شرکت بیمه البرز که پیشتر به دلیل عدم صلاحیت خریداران در بورس اوراق بهادار معامله نشده بود، امروز پس از عرضه دوباره به فروش رفت.
گفتنی است،‌ این بلوک به ارزش حدود 90 میلیارد و 246 میلیون تومان از سوی یکی از زیرمجموعه‌های سازمان تامین اجتماعی به قیمت هر سهم 130 تومان و یک ریال خریداری شد و به این ترتیب، تامین اجتماعی عملا سهامدار 51 درصدی بیمه البرز شد و کنترل آن را در اختیار گرفت.
بر این اساس قیمت پایه تعیین شده برای هر سهم بیمه البرز برای این عرضه، قیمت تابلوی بورس در روز عرضه(معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه) به اضافه 20 درصد به شرط آن که از مبلغ 1275 ریال کمتر نباشد، اعلام شده بود.
بلوک 18.84 درصدی سهام بیمه آسیا شامل 433 میلیون و 397 هزار و 841 سهم نیز امروز به قیمت تابلوی بورس در روز عرضه(معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه) به اضافه 20 درصد به شرط آن که از مبلغ 1920 ریال کمتر نباشد در بورس عرضه شد که به دلیل تایید نشدن صلاحیت خریداران، باز هم این معامله انجام نشد.

همچنین مطالعه کنید:

online store

اقبال مردم به خرید آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چند روزی است سر و کله کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *