صفحه اصلی / بازدید معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین از شرکت صنایع تبدیلی فراز اصفهان

بازدید معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین از شرکت صنایع تبدیلی فراز اصفهان

معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین با هیات همراه از شرکت صنایع تبدیل فراز استان اصفهان در راستای حمایت از تولید داخلی بازدید کرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، محمدرضا ادبی معاون عملیات بانکی ضمن بازدید از شرکت صنایع تبدل فراز اصفهان با تشریح شرایط اقتصادی کشور به ضرورت توجه به تولید کنندگان داخلی و بهره مندی از پتانسیل و ظرفیت های موجود اشاره کرد و افزود: به پاس تلاش متخصصان علوم صنایع در کمال بلوغ علمی خود به سر می برد و جوانان این مرز و بوم می توانند با تلاش و همت راه های موفقیت را طی نمایند.
ادبی یکی از مهمترین وظایف هر مجموعه صنعتی و تولیدی را ارائه محصول با کیفیت دانست و گفت: تحقق این مهم با تعامل و پشتیبانی مالی بانک‌ها  با شرکت‌های تولیدی انجام می شود.  
وی با بیان نکات ضروری تعاملات اقتصادی  در هر برهه از زمان به تشریح و تنوع انواع خدمات بانک ایران زمین  در حوزه‌های صنعت، معدن و سایر صنایع پرداخت و ابراز امیدواری کرد  بیش از پیش شاهد افزایش رشد گسترش در این حوزه‌ها باشیم.
 در ادامه محمد اسماعیل مرندی مدیر عامل شرکت صنایع تبدیلی فراز به تشریح شکل گیری و تاریخچه شرکت پرداخت و افزود این شرکت به صورت سالانه  250 هزار متر مربع تولیدات سنگ دارد که 200  هزار متر مربع آن جهت بازار داخلی به 50 هزار متر مربع صادرات دارد که اغلب به کشور های اروپایی و حوزه خلیج فارس صورت می گیرد و به صورت مستقیم برای 60 نفر و غیر مستقیم 250نفر اشتغال آفرینی دارد.
در انتهای این بازدید طرفین بر گسترش همکاری های فی مابین تاکید کردند. 

همچنین مطالعه کنید:

company

کارخانه نوآوری آزادی الگویی مناسب از همکاری دولت و بخش خصوصی است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، آبان ماه سال جاری بود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *