صفحه اصلی / حفاری بیش از ۲۳۳ هزار و ۳۳۰ متر چاه نفت و گاز در خشکی و دریا

حفاری بیش از ۲۳۳ هزار و ۳۳۰ متر چاه نفت و گاز در خشکی و دریا

بیش از ۲۳۳ هزار و ۳۳۰ متر حفاری چاه‌های نفت و گاز در ۱۱ ماه امسال از سوی ناوگان شرکت ملی حفاری ایران در مناطق خشکی و دریایی کشور محقق شد. 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  شانا, حمیدرضا خوش‌آیند، معاون مدیرعامل در عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران در این باره گفت: در این مدت با تلاش شبانه‌روزی کارکنان سختکوش شرکت، عملیات حفاری و تکمیل ۱۴۹ حلقه چاه به اتمام رسید.
وی افزود: از مجموع چاه‌های حفر شده ۶۱ حلقه توسعه‌ای، هشت حلقه توصیفی، دو حلقه اکتشافی و ۷۸ حلقه تعمیری – تکمیلی بوده است.
معاون مدیرعامل در عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: ۱۱۲ حلقه از این چاه‌ها در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، هشت حلقه در حوزه فعالیت شرکت نفت فلات قاره ایران، ۲۷ حلقه در پروژه‌های اجرایی شرکت مهندسی و توسعه نفت و دو حلقه به سفارش مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفر شده است.
خوش‌آیند گفت: با تمهیدات به کار گرفته شده و هماهنگی و همکاری با کارفرماها در مدت پیش گفته، عملیات حفاری ۲۱ حلقه چاه ۵۵۷ روز زودتر از برنامه پیش‌بینی شده به پایان رسید و برای بهره‌برداری تحویل شرکت متقاضی شد.
شرکت ملی حفاری ایران با داشتن ۷۳ دستگاه حفاری شامل ۷۰ دکل خشکی و سه دستگاه دریایی، بزرگ‌ترین ناوگان حفاری در کشور را در اختیار دارد.
این شرکت هم اکنون بخش عمده عملیات حفاری و خدمات جانبی چاه‌های نفت و گاز در اقصی نقاط نفتخیز کشور را انجام می‌دهد.

همچنین مطالعه کنید:

hashemi

سه مانع شکوفایی کسب و کارهای نوپا

یادداشت – باید توجه کنیم درآمد دانش‌بنیان‌ها ربطی به دولت ندارد. فرض کنید درآمدهای ارزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *