صفحه اصلی / امسال؛ افزایش ۸۷.۷ درصدی شرکتهای دانش بینان صنعتی

امسال؛ افزایش ۸۷.۷ درصدی شرکتهای دانش بینان صنعتی

بررسی جداول آماری وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تایید ۲۸۹ شرکت دانش بنیان صنعتی در ۹ ماه امسال است که در همسنجی با پارسال ۸۷.۷ درصد افزایش نشان می‌دهد.

 

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، کل شرکت‌های تایید شده دانش بنیان در مدت یاد شده ۷۱۱ مورد بوده که در مقایسه با ۷۶۳ مورد در ۹ ماه پارسال ۶.۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.
همچنین، در این مدت سطح فناوری ۷۵ واحد صنایع پیشرفته مورد تایید قرار گرفت که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۲۷.۱ درصد رشد نشان می‌دهد.
برپایه این گزارش، در آذرماه امسال سطح فناوری ۱۲ واحد صنایع پیشرفته تایید شد، تعداد کل شرکت‌های تایید شده دانش بنیان ۹۱ مورد بود که از بین آنها ۴۷ شرکت دانش بنیان صنعتی بودند.
در ۹ ماه امسال ۵۵ مورد علامت تجاری تولیدات صنعتی و محصولات تولیدی به ثبت بین المللی رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۵۴.۲ درصد کاهش نشات می‌دهد.

** علامت تجاری، نشان جغرافیایی و اختراعات ثبت شده
برپایه این گزارش، در این مدت تعداد ۵۵ مورد علامت تجاری تولیدات صنعتی و محصولات تولیدی ثبت بین المللی شد، تعداد ۱۷ هزار و ۸۳۰ مورد علامت تجاری تولیدات صنعتی و محصولات تولیدی به ثبت داخلی رسید، تعداد ثبت داخلی نشان جغرافیایی کالاها و محصولات مهم ایران به ۱۰ مورد رسید و پنج مورد اختراعات حمایت شده برای تجاری سازی به ثبت رسید.

همچنین مطالعه کنید:

sarmakhordegi

مصرف دمنوش دارچین و آویشن مفید هستند

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، اکبری، در مورد مصرف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *