صفحه اصلی / رونمایی از سرویس های جدید "همراه شهر" بانک شهر

رونمایی از سرویس های جدید "همراه شهر" بانک شهر

مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر از رونمایی سرویس‌های جدید "همراه شهر" این بانک خبر داد و گفت: نسخه جدید دارای قابلیت‌های منحصر به فرد در حوزه پرداخت الکترونیک است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، میثم نمازی با بیان اینکه شعار" نوآوری در خدمت" همواره سرلوحه خدمات ارائه شده از سوی بانک شهر بوده است، افزود: خوشبختانه در هشتمین سالگرد تأسیس بانک شهر و در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مشتریان، سرویس‌های جدیدی به "همراه شهر" این بانک افزوده شد.
وی با اشاره به استقبال مشتریان از نسخه اولیه همراه شهر که در سال گذشته رونمایی شد، تصریح کرد: در نسخه قدیم ۶۳ سرویس در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک ارائه شده بود که در نسخه جدید ۲۸ سرویس جدید نیز به آن اضافه شده است.
نمازی با اشاره به اینکه سرویس‌های جدید با توجه به نیازسنجی‌هایی انجام شده از مشتریان طراحی شده است، خاطرنشان کرد: تمامی سرویس‌های جدید "همراه شهر" با رعایت قوانین و مقررات حوزه پرداخت الکترونیک به نسخه قدیمی افزوده شده است.
وی افزود: در گذشته "همراه شهر" بانک شهر تنها قابلیت ارائه خدمات به مشتریان بانک شهر را داشت، اما در نسخه جدید، خدمات گسترده‌ای برای تمامی مشتریان شبکه بانکی کشور در نظر گرفته شده و قابل بهره برداری می‌باشد.
مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه شهروندان می‌توانند در محیط کاربری ساده، فعالیت‌های بانکی خود را انجام دهند، ادامه داد: متناسب با افزایش مراجعه کنندگان به" همراه شهر " زیرساخت‌های مورد نیاز نرم افزاری و امنیتی تقویت شده است.
نمازی در ادامه با اشاره به برخی سرویس‌های جدید در نسخه به روز شده " همراه شهر" گفت: ارایه خدمات بدون ورود به نرم افزار، پرداخت از بستر NFC، راه اندازی خدمات شهرکارت برای عموم مشتریان ، جستجو و نمایش نزدیکترین شعب بر روی نقشه ، سرویس اطلاع رسانی ، ثبت انتقادات و پیشنهادات و … از مهم‌ترین سرویس‌های نسخه جدید است.
نمازی، در ادامه با بیان اینکه هم اکنون دسترسی به نسخه جدید "همراه شهر" از طریق سایت بانک شهر به نشانی
‏Http://Shahr-Bank.ir و همچنین نرم افزارهای کافه بازار و Google Play قابل دسترسی است، افزود: در راستای عمل به شعار نوآوری در خدمت بانک شهر و توجه به نیاز مشتریان ؛ توسعه سرویس‌های سامانه همراه شهر، ادامه خواهد داشت و در آینده نزدیک ، اطلاع رسانی خواهد شد .

همچنین مطالعه کنید:

bitcoin

نابودی صنعت ماینینگ به دست دولتی‌ها

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چهارشنبه هفته گذشته بود که سخنگوی صنعت برق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *