صفحه اصلی / هنجارشکنی درقالب تقاضاهای معیشتی پذیرفته نیست

هنجارشکنی درقالب تقاضاهای معیشتی پذیرفته نیست

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا هادی هاشمیان روز یکشنبه در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان اظهارکرد: دشمنانی که در چهار دهه درعرصه های مختلف ناکام بوده‌اند امروزهم منتظر صید ماهی از آبی که خود گل آلود کرده‌اند، هستند.
وی با تاکید بر اینکه مردم ما هوشیارند و اجازه سو استفاده به هنجارشکنان را نمی‌دهند از خانواده‌ها خواست که هوشیار و مراقب باشند و دروغ پردازی‌هایی که با استفاده از اتفاقات چند روز اخیر شکل می‌گیرد آرامش آنها را بر هم نزند.
هاشمیان همچنین با بیان اینکه دشمن از دشمنی علیه نظام دست بردار نیست، گفت: امروز دشمنی برای گرانی نیست بلکه دشمنان نظام به دنبال اهداف دیگری برای ضربه زدن انقلاب هستند و باید هوشیار باشیم تا این توطئه‌ها خنثی شود.
رئیس دادگستری کل گلستان خطاب به گردانندگان کانال‌های تلگرامی و رسانه‌های استانی نیز گفت که مراقب بوده و ناخواسته آب به آسیاب دشمن نریزند.
هاشمیان همچنین به خلق حماسه ۹ دی اشاره کرد و گفت: این حماسه به فرموده رهبر معظم انقلاب، در تاریخ انقلاب جاودانه شده است.
*سرقت، جرم اول در گلستان رئیس دادگستری کل گلستان گفت: با اقدام‌های پیشگیرانه دستگاه‌ها طی سال‌های ۹۰ تا ۹۶ وقوع سرقت در استان کاهش داشته، اما هنوز جرم نخست در گلستان دزدی است. وی در بروز برخی سرقت‌ها مالکان را نیز مقصر بیان کرد و افزود: دستگاه‌های مرتبط نیز در زمان احداث ساختمان موارد حفاظتی را مدنظر قرار داده و شهرداری‌ها در صدور پروانه ساختمان ضرورت وجود توقفگاه خودرو را لحاظ کنند. دراین نشست شماری از اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان؛ راهکارهای حفاظتی امنیتی در ساخت و سازها، فعال کردن گشت‌های محله، برگزاری جشنواره ملی استانی ایده و فرصت و پیشگیری از وقوع جرم، مشکلات خشکسالی را مورد بررسی قرار دادند.

همچنین مطالعه کنید:

Beauty of elderly teeth

توصیه های کلیدی برای بهداشت دهان و دندان سالمندان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا: از دست دندان‌ها که بیشتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *