صفحه اصلی / کارشناسان برتر المپیاد نمایندگی‌های گروه سایپا معرفی شدند

کارشناسان برتر المپیاد نمایندگی‌های گروه سایپا معرفی شدند

با حضور مدیران ارشد شرکت سایپا یدک برترین‌های دومین المپیاد کارشناسان پذیرش نمایندگی‌های مجاز معرفی شدند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ در دومین المپیاد کارشناسان پذیرش نمایندگی‌های مجاز که با حضور مدیران ارشد شرکت سایپایدک و کارشناسان پذیرش نمایندگی‌ها در سالن همایش این شرکت برگزار شد؛ نفرات برتر المپیاد کارشناسان پذیرش نمایندگی‌ها معرفی شدند.
دومین المپیاد کارشناسان پذیرش نمایندگی‌های مجاز با حضور ۳۷۴ نفر از کارشناسان پذیرش نمایندگی‌ها برگزار شد و از این میان ۶ نفر به عنوان کارشناس برتر پذیرش نمایندگی‌ها در سطح کشور انتخاب شدند.
همچنین در این مراسم غلامرضا محمدی قائم مقام مدیرعامل سایپایدک با تاکید بر ضرورت ارتقای رضایتمندی مشتری در شبکه نمایندگی‌های سایپا یدک عنوان کرد: شبکه نمایندگی‌های سایپایدک به عنوان پیشانی ارتباط با مشتری گروه خودروسازی سایپا از جایگاه خاصی برخوردار هستند و کارشناسان پذیرش نمایندگی‌ها نیز نقشی مهمی در بالابردن سطح رضایتمندی مشتری بر عهده دارند.
وی همچنین اظهار داشت: شرکت سایپایدک به لحاظ رضایتمندی مشتری همواره در میان شرکت‌های خدمات پس از فروش از جایگاه بالایی برخوردار بوده و ما با حرکتی که از سال گذشته در جهت ارتقای سطح رضایتمندی مشتری برداشته‌ایم به نتایج خوبی در شاخص رضایتمندی مشتری رسیده‌ایم و امیدواریم تا با کمک کارشناسان پرتلاش و زحمت کش نمایندگی‌ها و همکارانم در شرکت سایپا یدک به جایگاه اصلی خود دست یابیم.

همچنین مطالعه کنید:

kolieh

با این روش ها از کلیه هایتان در فصل سرما محافظت کنید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا بر اساس گزارش سازمان جهانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *