صفحه اصلی / الهلال جدی ترین رقیب استقلال است 

الهلال جدی ترین رقیب استقلال است 

مربی پیشین باشگاه استقلال گفت: در هفته اول لیگ قهرمانان چهار تیم استقلال، الریان، الهلال و العین نزدیک به هم ظاهر شدند و الان برای قضاوت در خصوص این تیم‌ها سخت است.
به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از مهر ایمان عالمی با اشاره به تساوی استقلال مقابل الریان قطر در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: شرایط آب و هوایی در نخستین دیدار آسیایی استقلال تأثیرگذار بود. البته در کل این تیم نتیجه چندان بدی نگرفت. مساوی آن هم با گل در خانه حریف را می‌توان یک شروع خوب امیدوار کننده دانست اما تجربه نشان می‌دهد که هر کدام از دیدارهای آسیایی شرایطی کاملاً متفاوت دارد و نباید روی نتایج دیدارهای قبلی برای دیدارهای بعدی حساب کرد.
وی افزود: هر چهار تیم در گروه چهارم مسابقات در بازی‌های اول خود مقابل هم متوقف شدند و این نشان دهنده فشردگی این گروه است و نزدیکی سطح کیفی تیم‌ها به هم. «گروه مرگ» اسم خوبی بود که از ابتدا برای این تیم گذاشتند. در این گروه هر اتفاقی می‌تواند بیفتد و هر چهار تیم شانس صعود به مرحله بعدی را دارند. گروهی که سه تیم از چهار تیمش سابقه قهرمانی در آسیا را دارند نشان می‌دهد هر کدام از آنها از گروه خود صعود کنند شانس رسیدن به فینال را هم دارند.
مربی سابق آبی پوشان بیان داشت: فصل گذشته الهلال در نیمه نهایی العین را حذف کرد و به فینال رسید و العین برای رسیدن به نیمه نهایی استقلال را حذف کرد. این نشان می‌دهد این سه تیم ظرفیت صعود از این گروه و بالا رفتن تا فینال مسابقات را دارند.
عالمی خاطر نشان ساخت: استقلال و الهلال هر دو از تیم‌های قدیمی و پر افتخار آسیا هستند و در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا همه چشم‌ها به این بازی دوخته می‌شود و من در اول بعنوان یک ایرانی و بعد از آن بعنوان یک استقلالی آرزوی پیروزی آبی پوشان تهران را در آن بازی دارم.
پیشکسوت آبی پوشان سپس با اشاره به مصدومیت منتظری و غیبت او در این بازی حساس گفت: دست شفر برای انتخاب مهره جانشین برای منتظری کاملاً باز است. بدیهی است که او به فرمت سابق خط دفاعی بازگشته و از روزبه چشمی در کنار مجید حسینی استفاده کند. این اولین و منطقی‌ترین گزینه‌ای است که به ذهن می‌رسد.

همچنین مطالعه کنید:

boodjeh

جایگزین‌های نفت در بودجه

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، دراین‌ راستا سازمان برنامه اعلام کرده است شفافیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *