صفحه اصلی / نقش مهم کشنده استرالیس سایپا در فعالیت‌های ترانزیت استان

نقش مهم کشنده استرالیس سایپا در فعالیت‌های ترانزیت استان

معاون استاندار سیستان وبلوچستان در بازدید از غرفه سایپا در نمایشگاه خودرو، صنعت و صنایع وابسته زاهدان گفت: سایپا یکی از شرکت‌های خودروساز کشور است که از دیرباز محصولات این گروه مورد استفاده مردم این استان قرار داشته است و خودروهای تجاری این گروه خودروساز از جمله کشنده استرالیس نقش مهمی در فعالیت‌های ترانزیت این استان دارد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ باقر کرد با بیان مطلب فوق افزود: حضور سایپا در این نمایشگاه و عرضه محصولات مختلف از جمله کوییک که تأمین کننده سلیقه عموم مردم است نشان از توان بالای رقابت پذیری این گروه خودروساز با سایر خودرو سازان داخلی و خارجی دارد.
کرد با اشاره به مبحث اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر معظم انقلاب مورد تاکید قرار دارد گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در صنعت خودروسازی کشور مردم علاقمند به خرید محصولات داخلی هستند وخودروسازان داخلی باید با ایجاد شراکت با شرکت‌های مطرح جهانی، دانش روز این صنعت را بیشتر از گذشته کسب و در جهت تولید خودروهای جدید ایمن وبا کیفیت مطلوب دست به خلاقیت‌های جدید بزنند.
وی افزود: خوشبختانه سایپا با قدمت چندین ساله با محصولات جدید در این حوزه کارهای مثبت انجام داده وهمراه با تکنولوژی روز دنیا سطح کیفی محصولات خود را تا حدودی بهبود بخشیده ولی تا رسیدن به خودکفایی کارهای بسیار باید انجام شود.
معاون استاندارسیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از مدیران ارشد گروه سایپا گفت: گروه سایپا باحضور مستمر در نمایشگاه‌های مختلف قطعاً به هدف خود که با پیشوانه اعتماد مردم ایجاد می‌شود می‌تواند درجهت رضایت مندی و افزایش کیفی گام مهم بردارند.
وی در خصوص آریو که مورد استفاده در ناوگان تاکسی رانی کشور است گفت: آریو با قیمت رقابتی خود در بخش‌های مختلف شهری وحتی روستایی می‌تواند با داشتن تسهیلات ویژه نسبت به سایرخودروهای گران قیمت بدرخشد چراکه توجه به امکانات وشرایط واگذاری در جهت رفاه شهروندان گزینه‌ای مهم است تا با جایگزینی بتوان در حمل ونقل عمومی شهری در این استان اقدام مؤثر انجام داد.

همچنین مطالعه کنید:

pele

آیا بالا و پایین رفتن از پله‌ها یک فعالیت بدنی مفید است؟

به گزارش کسب و کار نیوز، برای استفاده از پله‌ها دو راه وجود دارد: بالا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *