صفحه اصلی / اجرای عملیات جابجایی خط انتقال ۴۰۰ میلیمتری

اجرای عملیات جابجایی خط انتقال ۴۰۰ میلیمتری

عملیات جابجایی خط انتقال ۴۰۰ میلیمتری پروژه تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی شهریار با موفقیت انجام شد.
به گزارش کسب و کار نیوز بهزاد اسدی با اعلام این خبر گفت: پروژه بزرگ تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی، از بزرگترین و مهمترین طرح¬های در حال اجرای شهرداری شهریار در محور حیاتی و پرتردد چیتگر بوده که جابجایی خط اصلی انتقال آب شرب از الزامات این طرح محسوب می‌شد و این طرح با هدف تغییر مسیر خط انتقال ۴۰۰ میلیمتری چدن داکتیل اجرا شد.
او افزود: این عملیات با مطالعه و طراحی همکاران دفتر فنی، بصورت سیفون معکوس و بدون اختلال در شبکه توزیع آب شرب شهروندان در کوتاه‌ترین زمان و صرف کمترین هزینه همچنین با نظارت مسئول دفتر فنی این امور با موفقیت کامل اجرایی شد.
مدیر امور آبفای شهرستان شهریار با بیان این که تمام تست‌های هیدرولیکی لازم در حین اجرا و اتمام کار انجام شده است اظهار داشت: این امور با اجرای طرح‌های آبرسانی نسبت به تأمین آب شرب پایدار و با کیفیت شهروندان می‌کوشند تا آب شرب هیچگاه دچار قطع و یا افت فشار آب نشود.
اسدی در پایان خاطرنشان کرد با توجه به محدودیت در منابع تأمین آب همچنین نزدیکی ایام نوروز و افزایش تقاضای آب از سوی مردم در خواست می‌شود مشترکین در مدیریت مصرف بهینه آب بیش از پیش کوشا باشند.
 

همچنین مطالعه کنید:

sharafi

هزار توی اخذ مجوز ماینینگ

یادداشت – مشخص است که دولتی‌ها از ابزار رسانه و تریبون‌های خوبی بهره می‌برند؛ ولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *