صفحه اصلی / آینده روشن رایان سایپا در سال ۹۷

آینده روشن رایان سایپا در سال ۹۷

مدیرعامل شرکت رایان سایپا از تعدیل مثبت ۲۱ درصدی سود سهام این شرکت خبرداد و گفت: در سال ۱۳۹۷ با توجه به برنامه‌های پیش بینی شده و افزایش فروش محصولات، آینده روشن و نوید بخشی برای این شرکت ایجاد خواهد شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ دکتر مجید باقری مدیرعامل شرکت لیزینگ رایان سایپا پس از برگزاری جلسه هیئت مدیره این شرکت با بیان مطلب فوق و با اشاره به تعدیل مثبت سود سهام شرکت رایان سایپا گفت: با توجه به افزایش سرمایه صورت گرفته و ایجاد بهبود در ساختار سرمایه، شرکت رایان سایپا در نظر دارد ضمن تعامل گسترده با شبکه بانکی کشور و استفاده از ابزارهای نوین بازار سرمایه همچون صکوک خرید دین و اوراق اجاره و سلف موازی در جهت تأمین منابع مالی ارزان قیمت برای توسعه بازار لیزینگ محصولات گروه خودروسازی سایپا اقدام و در همین راستا در اسفند ماه اوراق مشارکت به میزان ۱۵۰ میلیارد تومان منتشر و عرضه کند.
باقری تاکید کرد: با توجه به حمایت‌های مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و حضور قائم مقام مالی مدیرعامل و معاون مالی اقتصادی گروه در ترکیب هیأت مدیره این شرکت و همچنین برنامه‌های ارائه شده به هیأت مدیره رایان سایپا مبنی بر افزایش فروش محصولات در سال آتی، شرایط مناسبی برای این شرکت در سال ۹۷ شاهد خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت لیزینگ رایان سایپا با اشاره به تاکید و پیگیری رئیس جمهور جهت نوسازی شبکه حمل و نقل کشور در خودروهای تجاری گفت: این موضوع توسط کارشناسان اقتصادی رایان سایپا در دست بررسی است و طرح‌های متنوعی در این خصوص ارائه شده است.
وی افزود: مذاکراتی را با شرکت سایپا دیزل جهت بررسی طرح‌های مدنظر و لیزینگ خودروهای تجاری و کار آغاز کرده‌ایم و شرایط مشارکت و همکاری جهت استفاده حداکثری از پتانسیل‌های لیزینگ رایان سایپا در این طرح را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

همچنین مطالعه کنید:

sharafi

هزار توی اخذ مجوز ماینینگ

یادداشت – مشخص است که دولتی‌ها از ابزار رسانه و تریبون‌های خوبی بهره می‌برند؛ ولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *