صفحه اصلی / مدیرعامل جدید شرکت طیف سایپا منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت طیف سایپا منصوب شد

محسن جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، فریبرز ظروفی به عنوان مدیرعامل شرکت طیف سایپا منصوب و معرفی شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت طیف سایپا مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: انضباط مالی، کاهش بهای تمام شده محصول، کم کردن هزینه‌ها و شفافیت از اولویت‌های گروه سایپا است. مدیرعامل جدید شرکت طیف سایپا منصوب شد
مهندس جهرودی خرد جمعی را در پیش برد اهداف گروه سایپا مهم دانست و افزود: استفاده از توان همکاران و خرد جمعی در جهت استراتژی گروه سایپا، خلق دانش فنی و محصول با کیفیت می‌تواند جایگاه سایپا را در بازارهای رقابتی داخلی و منطقه‌ای ارتقا بخشد.
وی خاطر نشان کرد: تغییر در هر مجموعه‌ای باعث رشد و شکوفایی آن می‌شود و گروه سایپا در شرایط حاضر با تکیه بر نیروی متخصص خود آینده خوبی در پیش رو خواهد داشت.
در ادامه دکتر فریبرز ظروفی مدیر عامل شرکت طیف از زحمات مهندس محمد باقر محسنی تشکر کرد و افزود: تولید در شرکت طیف سایپا در راستای سیاستگذاری‌های کلان گروه سایپا نقش مهم و حیاتی دارد و امیدوارم با یک انضباط مالی منسجم و پویا، شرکت طیف سایپا در بین رقبا سرآمد و برای گروه سایپا افتخار آفرین باشد.
شایان ذکر است ظروفی دانش آموخته رشته مهندسی شیمی در مقطع دکترا و مدرس دانشگاه با ۴۲ مقاله چاپ شده رنگ و رزین می‌باشد که سوابقی چون ریاست هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری البرز ایرانیان، نایب رئیس هیأت مدیره شرکت بانیان رفاه ایرانیان، مشاور ارشد شرکت‌های مهرکام پارس، ایپاکو و پلاستیران، مدیرعامل شرکت فن آوران پوشش، مدیر پروژه استاندارد سازی خطوط رنگ ایران خودرو، عضو انجمن رنگ و رزین ایران، عضو انجمن پوشش سطحی ایران را در کارنامه خود دارد.

همچنین مطالعه کنید:

sharafi

هزار توی اخذ مجوز ماینینگ

یادداشت – مشخص است که دولتی‌ها از ابزار رسانه و تریبون‌های خوبی بهره می‌برند؛ ولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *