صفحه اصلی / خرید سکه وکیوم در هر ساعت از شبانه روز با کارت سکه

خرید سکه وکیوم در هر ساعت از شبانه روز با کارت سکه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بانک ملی، مدیرعامل بانک ملی از ایجاد کارت سکه برای جلوگیری از مشکلات حمل و نقل سکه و همچنین خرید سکه وکیوم در هر ساعت از شبانه روز خبر داد.
محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران بعدازظهر امروز (دوشنبه) و در مراسم رونمایی از آخرین ١٠ دستاورد و تجهیزات بانک ملی ایران با عنوان "ملی شو" ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: بانک ملی از دو سال گذشته برنامه‌های نوآورانه‌ای را طراحی کرد که حاصل آن دستاوردها و تجهیزاتی است که امروز رونمایی می‌شوند.
وی افزود: برخی از تجهیزاتی که رونمایی می‌شوند یا در سایر بانک‌ها وجود ندارد یا نسخه بانک ملی کامل‌تر و با امکانات بیشتر است. حسین زاده با اشاره به تعداد بالای دستاوردها و تجهیزاتی که امروز رونمایی شدند، گفت: تصمیم گرفتیم تا نمایشگاهی تحت عنوان "ملی شو" برگزار کنیم و تمام خلاقیت‌ها را رونمایی کنیم؛ بنا داریم هر شش ماه یا یکسال این نمایشگاه را با کیفیت بالا برگزار کنیم.
مدیرعامل بانک ملی با یادآوری همکاری این بانک با دانشگاه‌ها و جذب نخبگان دانشگاهی اظهار داشت: با شرکت‌های پیشرو در کشور مانند شرکت خدمات انفورماتیک، جی اس اس و توسن برای تولید تجهیزات همکاری کردیم و هنچنین با شرکت‌های اروپایی همکاری داشتیم.
وی از سامانه‌های بام و بله از جمله سامانه‌هایی نام برد که با همکاری شرکت‌های داخلی و خارجی معرفی شده‌اند. حسین زاده گفت: بانک ملی با معرفی سامانه‌های بام و بله پا به حوزه بانکداری دیجیتال گذاشت.
مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به نتیجه تحقیقات شرکت‌های معتبر بین المللی گفت: براساس نتایج تحقیقات معتبر شعب بانک‌ها تا سال ٢٠٢٠ کوچک شده و به شدت کاهش یافته و در نقطه مقابل حضور بانک‌ها در شبکه‌های اجتماعی افزایش خواهد یافت.
وی با بیان اینکه بانک ملی تنها بانک ایرانی فعال ایت که یک شبکه اجتماعی دارد، افزود: نسخه بله در آینده نزدیک تکمیل خواهد شد. رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: برای تکمیل سامانه‌های بام و بله، همکاران ما طرح "بانک آفیسر" را بعد از هشت ماه مطالعه از شعب بانک‌های اروپایی طراحی کرده‌اند که مخاطب آن مشتریان VIP بانک ملی هستند.
حسین زاده امکان ثبت نظرسنجی مشتریان درباره رفتار کارمندان بانک ملی را از جمله مزایای طرح بانک آفیسر برشمرد و ارتقای کارکنان را منوط به امتیاز مشتریان عنوان کرد. وی درباره طرح کارت سکه اظهار داشت: برنامه ما این است که به جای فیزیک سکه طلا، کارت سکه حرکت کند و این امکان فقط در اختیار بانک ملی است.
مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به فعالیت بانک کارگشایی در ذیل بانک ملی ایران افزود: تخصص این بانک در زمینه سکه و طلاست؛ با توجه به سخت بودن حمل و نقل سکه و مسائل امنیتی مرتبط با آن می‌توان از این کارت استفاده کرد. وی توضیح داد که دارنده کارت سکه در هر زمانی از شبانه روز می‌تواند از دستگاه سکه وکیوم شده به دارنده کارت تحویل دهد.
حسین زاده گفت: دستگاه توریست کارت در فرودگاه‌ها نصب خواهد شد و گردشگر خارجی در زمان ورود به کشور می‌تواند با استفاده از گذرنامه خود نه تنها ١٩ ارز مختلف دریافت کند بلکه حتی سیم کارت دریافت کرده و در زمان خروج از کشور نیز ارز خود را تبدیل کند. وی افزود: "ملی فاند" فین تکی است که به انواع خیریه‌ها خدمات ارائه می‌کند.
مدیرعامل بانک ملی درباره "ملی بازار" تا پایان اسفندماه راه اندازی می‌شود و زنجیره تولید تا مصرف را به طور B To B و B to C تسهیلات می‌دهد که به اشتغال در کشور کمک می‌کند. وی افزود: بانک ملی ایران قصد جدی برای حمایت از استارتاپ ها و فین تک ها دارد زیرا که باید به درستی در مسیر بانکداری دیجیتال حرکت کند.
حسین زاده درباره باجه جوانه‌ها به وجود بیش از ١٣ میلیون دانش آموز در کشور اشاره کرد و گفت: این باجه به دانش آموزان از طریق بازی و انیمیشن درس‌های اقتصاد و صرفه جویی و پس انداز می‌دهد. وی افزود: بنا داریم شعب مخصوص دانش آموزان و نوجوانان را که به احتمال زیاد شعبه دزاشیب بانک ملی است راه اندازی کنیم.
وی اعلام کرد: موزه بانک ملی ایران از امروز و به مدت سه روز میزبان سه جام معتبر کشور از جمله جام مارلیک است.
در نمایشگاهی که در حاشیه مراسم امروز برگزار شده بود، از آخرین دستاوردها و تجهیزات بانک ملی ایران از جمله "کارت سکه" که به جای وجه نقد، سکه طلا وجود دارد، "توریست کارت"که کارت بانکی برای حمایت از گردشگری است و امکان دریافت ارز از آن وجود دارد، "دستگاه VTM " برای دریافت تمامی خدمات بانکی از جمله وصول چک، "ملی بازار" برای تأمین مالی تولیدکنندگان و ارائه تسهیلات با نرخ‌های جذاب برای خرید کالاهای تولید داخل، "باجه جوانه‌ها"، "آنی بانک" و… از جمله دستاوردهایی بود که امروز در این نمایشگاه به نمایش در آمده بود.

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *